Біоревіталізації від mirt.me

  биоревитализация в СПб

Коктейль краси – це комплекс процедур в який входять необхідні етапи з використанням сучасних апаратів і сироваток, що дозволяють боротися з тьмяністю шкіри, поліпшити пружність шкіри і наситити життєво важливою вологою. Завершальним етапом комплексу є нанесення маски з вмістом гіалуронової кислоти.

Основні етапи Безін’єкційна біоревіталізації зазвичай включають:
Очищення і тонізацію шкіри;
Усунення верхнього шару епідермісу за допомогою процедури ультразвукового пілінгу, кислотних або ензимних препаратів;
Нанесення сироватки на ділянки шкіри і апаратне вплив на ці області;
Нанесення маски після процедури. Тип маски визначається розв’язуваної проблемою шкіри (поживна, зволожуюча, ліфтингова та інші).
Безін’єкційна терапія передбачає нанесення коктейлю на необхідні ділянки шкіри з наступним апаратним впливом на ці області.

До речі найкращих спеціалістів в даних послугах ви можете знайти за посилання: биоревитализация в СПб за самими доступними цінами!

Проникність шкіри підвищується, активні компоненти коктейлю проникають в середні і глибокі шари шкіри, де і надають необхідне терапевтичну дію.

Ми пропонуємо такі етапи:

  • очищення шкіри;
  • ульразвукового пілінг для видалення відмерлих клітин шкіри і чищення пір;
  • нанесення сироватки за допомогою іонофорезу для глибшого;
  • проникнення в лій шкіри (сироватка подбірется за типом і проблеми шкіри);
  • нанесення маски, формула на основі зволожуючих ампул, які вступають до максимального контакту зі шкірою обличчя, рівномірно просочуючи її висококонцентрованою гіалуроновою кислотою і ліпосомами з водою норвезьких фіордів і гарантуючи стрімке зволоження шкіри і моментально помітний ефект.

Протипоказань до такої масці немає, так як не містить агресивних компонентів і може використовуватися навіть в домашніх умовах.

Протипоказання до ультразвукового пілінгу і іонофорезом:

  • гіпертонія, епілепсія, бронхіальна астма
  • запальні прояви на шкірі
  • вагітність