Все про Князівство Андорра

Andorra

Князівство Андорра (загальна площа 467 кв. Км), яке розташовується між Францією та Іспанією, не має виходу до моря і власного аеропорту, в даний час процвітає завдяки чудовим гірськолижним курортам. Тут багато різноманітних трас, які завжди на висоті, сучасні підйомники, гарне обслуговування, і найголовніше – ціни нижчі за європейські, якщо порівнювати з тією ж Італією чи Францією.

Красива село, яка славиться високоякісним обладнанням для катання на лижах. З головних визначних пам’яток: кам’яна церква 11в, величезний льодовий палац Палау-де-Хель, де днем туристи катаються на ковзанці, а вночі відриваються на танцполі. Гордістю цього курорту є один з найбільших в Європі термальних центрів «Кальдеа», де є і сучасні спа, масажні кабінети, ресторан. Тут розташовуються недорогі готелі, затишні кафе, красива оглядовий майданчик з ефектною панорамою і середньовічна церква Сан-Рома, а також є великий спортивний комплекс. Знаходиться на рівні 2000 м над морем, і є найбільшою територією для катання на лижах, що і приваблює сюди найбільше гірськолижників. Відпочиваючи тут, можна поєднати активний відпочинок з відвідуванням музеїв, яких тут досить багато. Складається з двох курортних центрів: Пал і Арінсал, що в західній частині Андорри, відрізняються хорошими спусками, сучасним обладнанням. Динамічно розвивається гірськолижний курорт всього в 19 км від столиці, який об’єднує відразу два селища Сольдеу і Тартер. У свою чергу селища між собою знаходяться на відстані трьох кілометрів і з’єднані канатною дорогою. Тут знаходиться найвища точка князівства, пік Кома-Педроса, а також курорт славиться затишними кафе і привабливими магазинчиками.

До речі якщо ви хочете знайти хороший тур по самим доступним цінам тоді Вам слід перейти за посиланням: https://hottours.in.ua/catalog/andora/ тут ви знайдете все що потрібно!

Всі головні визначні пам’ятки знаходяться в столиці – Андорра-ла-Велья. Це компактний містечко в високогір’ї, який легко можна обійти пішки, так як складається він з однієї центральної вулиці. Його головні визначні пам’ятки зосереджені в Старому кварталі Баррі Антик, а кращі магазини – на авеню Мерічель і Шарлемань. Головною ж пам’яткою столиці є церква Св. Арменголя 11-12 вв, резиденція уряду і будівля Каса-де-лос-Вальє зі сторожовою вежею, що датується 16 ст.

До іншим визначним пам’яткам цього князівства можна також віднести: арочні мости на річці Валіра-дель-Орьен, руїни арабських фортець 8-10 ст і замку графа де Фуа на горі Анклар 12 в, і Центр природи з експозицією, яка присвячується піренейським красот.

А що робити туристам влітку тут? Просто насолоджуватися помірним, тихим відпочинком, прогулюючись по звивистих середньовічних вуличках, де ще збереглися кам’яні особняки, старовинні церкви і багато незвичайних музеїв. І додатковим бонусом стане вигідний шопінг, так як вся країна відноситься до зони безмитної торгівлі. Дивно, але на кожного жителя Андорри доводиться один магазин. Дуже часто туристи їдуть сюди без нічого, а повертаються з великими валізами. Як правило, в пріоритеті хороша гірськолижна екіпірування за низькою ціною.