Все про татуювання

22

Розібратися в темі нам допомогли експерти – інтернаціональний тату-майстер Саша Unisex і Володимир Іверін, тату-майстер салону Grunge Garage. А наші герої поділилися історіями своїх дивних, невдалих і пам’ятних татуювань. Чи можна влаштуватися на роботу із забитою головою і що робити, якщо не хочеться бити тату, а малюнка хочеться – читайте в нашому матеріалі.

Татухі про їжу прийшли в голову не відразу. Мені просто хотілося чогось веселого, яскравого, трохи комічного. Чорно-білі полотна – це красиво, але не по мені. На той момент я вчився в універі, працював на радіо, і робив з моїм колегою гастрономічний проект, «Апетитне Побачення». І ось в момент, коли шоу стало більш-менш приносити не тільки фан, але і перші гонорари, захотілося увічнити свою любов і пристрасть до готування в прикольних картинках. Багато поставилися зі скепсисом, тролі, стібається, але розмови якось вщухли.

До речі сделать тату Киев можна по самій доступній ціні і з якісним виконання роботи!

Найбільше багато іронізують над блакитною яєчнею, яка випливає з вока, ближче до ліктя, але зате це як знак відмінності – люди, не знаючи мого імені, вже неодноразово говорили: «А, той чувак з блакитною яєчнею на руці». Три роки тому, коли робив ремонт, дружина брата прикрасила мені одну зі стін веселою їжею, на моє прохання. Блакитна яєчня стала там одним з головних елементів – збіг чи що? Не думаю.

Про самих малюнках до сих пір не шкодую. Мені подобається кольорове безумство, яке твориться на моїй правій руці. Іноді викликає досаду те, що у мене не було продумано заздалегідь концепції всього полотна, а билося все импровизационно. Може бути, вдалося б зробити татуювання ще більш оповідальними.

На щастя, я працюю в такому місці, що мій начальник і колеги – ультра-прогресивні люди, які на татуювання звертають увагу в останню чергу, а дехто й сам подзабіти. На минулих місцях роботи також не було особливих проблем. Ніколи не мріяв вести новини або працювати балакучою головою на государевої службі, тому не бачу в своїх татуюваннях перешкод до роботи.

На остаток хотіли також вам порадити якісний пирсинг в Києві, а на цьому власне все до нових зустрічей дорогі друзі!