Все що потрібно знати про гель-лаки

zimnij-manikyur-foto-1

Чим відрізняється класичний лак від гель-лаку?

- Звичайний декоративний лак – це лакове покриття, яке висихає на повітрі за допомогою випаровування, тобто його не потрібно сушити лампою. Це продукт, який можна використовувати в домашніх умовах, особливих навичок для цього не потрібно. Статистика така, що в Україні, як і в усьому світі, декоративні лаки не користуються популярністю ось вже два роки.

Ще є декоративні лаки з фотоініціатор, які тверднуть під впливом сонячних променів. Тобто чим довше ви ходите під сонцем, тим міцніше стає манікюр. Носиться він близько двох тижнів. У Naomi цей лак отримав назву Vinytone. Технологія така: наносимо базу, потім кольорове покриття в два шари, після його висихання – гелеобразний закріплювач. Знімається лак звичайною рідиною для зняття лаку. В Україні Vinytone досить популярний, але абсолютну любов наших (і європейських) дівчат заслужив гель-лак. І все завдяки його стійкості.

В інтернеті пишуть, що це гібрид гелю і лаку. Але в дійсності це полімерний продукт (гель), який має в складі фарбувальний пігмент. З лаком у нього немає нічого спільного. Полімерний матеріал висихає тільки в спеціальному апараті – УФ-лампі, на повітрі він не засохне. Може заполімерізоваться тільки влітку, в ясний день, під впливом сонячних променів. У ТМ Naomi величезний асортимент гель-лаків, а також баз і топів для них. Є трифазні (база, кольорове покриття, топ), двофазні (база, кольорове покриття), однофазні (покриття 2-в-1). Найпопулярніший – це трифазний гель-лак, він краще і довше носиться, тому клієнти вибирають саме його.

До речі стартовые наборы гель лаков на nailsmania.ua по самій доступній ціні з швидкою доставкою по всій країні!

Розкажіть, як правильно зняти гель-лак?

- Щоб зняти його, нам потрібно порушити топове покриття, щоб воно стало пористим. Потім беремо спеціальну рідину на ватяному спонж і прикладаємо до нігтьової пластини. Рідина проникає крізь шари – топ і гель-лак – і її основне завдання – розм’якшити і розчинити базу.

По суті, то, як знімається манікюр, гель-лак взагалі ні при чому. Все залежить від структури нігтя, а також від якості базового покриття. Якщо у клієнта дуже пухка, пориста нігтьова пластина, то база проникає всередину, і тоді зняття ускладнюється. В такому випадку майстер використовує фрезер, спилюючи покриття до бази.

Чи можна поєднувати базові покриття та гель-лаки різних торгових марок?

- В однієї марки може бути дуже багато топів, баз і гель-лакових покриттів, які призначені для різних цілей (наприклад, з матовим і вельветовим ефектом) і різних нігтів. Завдання майстра – підібрати засіб під клієнта і його нігтьову пластину, а також під себе і свої навички. Адже головне, щоб манікюр довго тримався, не давав відколів, добре знімався, і засіб було зручно в нанесенні. Звичайно, ми радимо вибирати базу і гель-лак однієї марки, але вибір залишається за майстром.

Чи нормально постійно фарбувати нігті або потрібно давати їм відпочинок?

- По-перше, ніготь не відпочиває, а відростає. Тобто він ніяк не може відновитися, просто з часом ви зрізуєте його витончену або пошкоджену частину. По-друге, потрібно пам’ятати, що нігті порту не лак, а рідина для його зняття. Самостійно взагалі не варто знімати колір, так як дійсно можна пошкодити нігтьову пластину і шкіру. Професіонал знає краще, як це зробити.

Як ви ставитеся до обріза манікюру?

- Закордоном від нього поступово відмовляються, замість нього роблять кислотний або апаратний манікюр. В Україні ж обрізний манікюр досі популярний, і я вважаю це жахливим, бо в переважній більшості майстра неправильно дезінфікують інструменти. Зазвичай наші фахівці використовують кварцові лампи і стерилізатори, які не вбивають до кінця мікробів і інфекції. Справитися з завданням може тільки сухожарової шафа, в якому дуже висока температура.