Дизайн нігтів 2017

1

Якщо ви звикли завжди бути в центрі уваги, то сяючий манікюр лаком котяче око на всі сто відсотків доведеться вам до душі. Дизайн нігтів Кошачий глаз” гель лак для ногтей користується попитом досить давно. Але свою назву він отримав лише кілька сезонів тому. Після того, як майстри, що використовують гель-лак з металевою основою і магнітами, помітили, що візерунки схожі на котяче око. І дійсно, хитромудрі лінії складаються в химерні форми, що імітують очі представників котячих. Його особливість полягає в тому, що на нігтях з’являється переливається смужка, яка підкреслює глибину кольору і створює обсяг. За переливається смужку або візерунок відповідає спеціальний магніт. Він має зовнішній вигляд схожий на маленьку лопатку або ложку. Його необхідно наблизити до нафарбовані нігті приблизно на 10-15 секунд, за цей час металеві частинки лаку зберуться в смужку, зірку, хвилю або інший візерунок, передбачений магнітом. Манікюр розкішно виглядає на довгих і коротких нігтях, створюючи імітацію дорогоцінних каменів.

Магнітний гель-лак 2017 року надає великий політ фантазій для створення дизайну нігтів. Експериментуючи з магнітом, можна створити різні візерунки: квіти, леопардові цятки, хвилі, зіг-загі, зірки тощо. Додаткові магніти потрібно купувати окремо. Магніт можна зберігати поряд з гелем-лаком, так як він може розмагнітитися, і візерунок більше не вийде. Кладіть їх у окремі шухлядки або косметички.

Дизайн з насиченою палітрою кольорів підкорив навіть найвимогливіших модниць. Палітри котячого ока у різних виробників налічують різну кількість відтінків, але в цілому діапазон можливого вибору надзвичайно широкий і кожна дівчина може вибрати те, що їй до смаку. Мода не дуже строга щодо вибору кольору для манікюру лаком котяче око, але найбільш виграшно він виглядає в темних тонах. З цією метою в якості бази використовують темну підкладку. Цікаво виглядають натуральні відтінки, що нагадують природний мінерал: темно-оливковий, золотисто-коричневий, каштановий. Чудово виглядають глибокі відтінки зеленого: малахітовий, болотний. У тренді 2017 року всі переливи темно-синього і фіолетового. Вже не перший сезон користуються популярністю винно-ягідні відтінки: марсала, вишневий, бордо, сливовий. Ефект котячого очі лише підкреслює вишукане пишність кольору.