Запечатування – відновлення після гель лаку

78457736

Коли виникає питання про те, як швидко відновити нігті після гель лаку, відповідь одна – звернутися до фахівця. Таке рішення проблеми буде зовсім не безкоштовним, проте при правильному виборі майстра воно буде вірним і стоїть.

Запечатування

Дана процедура застосовується в тих випадках, коли нігті стали ламкими, придбали жовтий колір або жінці просто захотілося підлікувати їх. Якщо описати коротко, то запечатування – це нанесення захисної плівки, до складу якої часто входять корисні мінерали і вітаміни. Плюс його в тому, що воно дозволяє одночасно захистити і зміцнити нігтьову пластину. Але є і мінус – процедуру бажано повторити ще кілька разів з інтервалом в 2-4 тижні, а кожен такий сеанс коштує чималих грошей. До того ж довгі нігті доведеться вкоротити.

До речі можемо вам запропонувати чудовий гель лак Бонди який відзначається високим рівнем якості а також доступною ціною.

Запечатування робиться різними способами:

  • воском – спочатку наноситься крем з натурального воску, а потім протягом 30 хвилин нігті покриваються вітамінним маслом, кожні пару хвилин;
  • акрилом або биогелем – попередньо знадобитися зробити манікюр або зняти нарощені нігті, шліфувати поверхню при цьому не потрібно;
  • кератином – суміш з кератину, воску і мінеральної пасти втирається ватною пилкою. Дуже корисно після зняття гель лаку;
  • мінеральної пастою – нігті спочатку поліруються, після чого засіб акуратно втирається в поверхню нігтя;
  • гарячими маслами, які необхідно попередньо підігріти, а потім наносити ватними тампонами;
  • вітамінами з гелем – суміш наноситься на нігті, після чого пальці необхідно обгорнути харчовою плівкою і потримати так півгодини.

При бажанні заощадити є можливість робити запечатування воском і в домашніх умовах. Головна умова – покриття поверхні нігтя повністю, тобто не повинно залишатися ні найменшого ділянки.