Лікування карієсу без болю

завантаження

Карієс – одна з причин руйнування зубів (до некаріозних відносяться: травма, стирання зубів і т.д.). Якщо карієс вже виник, процес без лікування незворотній, подальше руйнування призведе до серйозного захворювання – пульпіту (запалення нерва в зубі). Крім того, карієс – джерело інфекції в організмі.

Лікування карієсу без болю
Лечение кариеса – Ми використовуємо светоотверждаемие композитні пломби, які лікар підбере вам під колір емалі, відновлюючи природну форму зуба. Клініка надає річну гарантію на пломбу, за умови явки пацієнта раз в 6 місяців на безкоштовний профілактичний огляд.

При об’ємному руйнуванні зуба, замість пломбувального матеріалу ми рекомендуємо керамічні реставрації, повністю відновлюють анатомію зуба. Керамічні реставрації – це висока надійність, міцність, відсутність усадки матеріалу, ідеальний контакт між зубами, висока естетика.

Cтадії карієсу
Початкова стадія характеризується меловидной плямою. За нею йде поверхневий карієс у вигляді невеликого полосного дефекту. Далі карієс середньої глибини і, нарешті, глибокий – вимагає особливої ​​обережності при лікуванні, оскільки карієс підібрався близько до нервово-судинного пучка.

Як правило, на початкових стадіях зуб не турбує, пацієнти починають відчувати дискомфорт при значному руйнуванні зуба. Радимо не чекати великого поразки, а регулярно – раз в 6 місяців – проходити профілактичні огляди у стоматолога. Це заощадить ваші гроші, тому що пломба невеликого обсягу значно дешевше складного лікування.