Поради вибору авто крісла для вашого малюка

9368515379230

Найчастіше дивує та недбалість, з якою росіяни возять своїх дітей на своїх автомобілях, погодьтеся …. Маленькі пасажири бувають навіть не пристебнуті, на руках у мам … Невже люди до сих пір не знають про автокрісла? Дитячі крісла стали нормою в даний час по всьому світу. Незважаючи на свою просту конструкцію, автокрісло подвійно збільшує шанси на виживання дитини при будь-якої аварії або небезпечної ситуації на дорозі. Якщо батьки впевнені в тому що готові витратити деяку суму грошей на безпеку своїх дітей, то дитяче крісло буде відмінним вибором для них. Для початку важливо відзначити, що існує кілька видів груп дитячих крісел. Діти швидко ростуть з усього, в тому числі і автокрісел. Слід виділяти кілька видів автокрісел. В першу групу або групу 0 входять пристрої які призначені для зовсім маленьких дітей, немовлят, який важать не більше 12 кг. Такі крісла ще називають автолюльку. Що визначає це тип автокрісла? Всю поїздку дитина як би знаходиться в горизонтальному положенні як у звичайній дитячій колясці.

До речі вибрати якісне авто крісло для вашого малюка ви можете за посиланням: https://avtopapa.ua/child-car-seats/ тут ви знайдете хороший асортимент по самій доступній ціні в Україні!

Перенесення такого автокрісла містить спеціальну ручку для батьків. Є одне зауваження, що дитину в такому кріслі більше 2-х годин тримати не рекомендується. Але при перевезенні на далекі відстань такий тип не бажаний і фахівці радять не користуватися цими засобами для перевезення дітей на великі відстані. До групи 1 входять автокрісла для дітей, хто вже може сам сидіти. Вага дитини не повинен бути більше 18 кілограм. Таке крісло обладнане ременями безпеки. Саме тому Високобезпечні є саме цей варіант. Пряжка досить міцна, і дитина навіть в разі великої рухливості не зможе випасти з крісла. Також обладнано крісло спеціальні накладками для шиї, які запобігають натирання. Дане крісло має кілька режимів, як для простого сидіння так і з нахилом для затишного сну. Автокрісло для дітей фотографія 300×200 Вибір автокрісла для детейВ групи 2 і 3 входять крісла, які утримують дітей старше 3 і більше років з вагою від 18 – 40 кг. Фіксує дитини в даному випадку той же ремінь безпеки.

Також в комплект входить знімна спинка зразок подушки. Дані типи автокрісел спрямовані на захист від травм кінцівок, а також шиї і голови. Потрібно дуже ретельно поставитися до покупки такого крісла, так як голова дитини не повинна виступати на спинкою крісла. Звичайно, можна знайти в продажу і крісло-трансформер, яке буде рости разом з дитиною. Хоча, багато фахівців не в захваті від таких крісел, так як багатофункціональність погіршує безпеку пристрою. При виборі варто керуватися своїми відчуттями, і звичайно ж рівнем безпеки.