Поради з вибору якісних колготок

kolgotki

Для будь-якої жінки колготки мають велике значення в повсякденному житті. У кожної представниці слабкої статі в гардеробі знайдеться далеко не одна пара колготок. Тому до вибору цих панчішних виробів потрібно підходити дуже уважно, щоб не платити гроші за відверто неякісний товар.

Сьогодні на ринку представлений величезний вибір цих виробів і ціни на них варіюються в широких межах. Перш за все ціна на колготки або панчохи залежить від складу виробів. Зміст лайкри, мікрофібри, віскози, вовни і акрилу визначає ціну колготок, їх якість і довговічність. На сайті https://kolgot.net/grid/ представлений прекрасний вибір панчіх і колготок від кращих світових виробників. На цьому ресурсі кожна дама зможе знайти для себе підходящу пару. Зручна система доставки і прийнятні ціни зроблять покупки на цьому сайті прекрасною альтернативою простим торговим точкам.

При виборі колготок потрібно звертати увагу на якість швів і спосіб виготовлення пояса. Обов’язково оцініть то як виготовлена ​​упаковка. Потрібно пам’ятати, що колготки, упаковані в невеликі коробочки, відмінно підходять для носіння в жіночій сумочці і стануть прекрасним запасним варіантом на випадок непередбачених ситуацій, які можуть виникнути в самий невідповідний момент. А саме йдеться про розтяжках і стрілах, які з’являються на тонких колготках навіть від не більше і не обережного дотику з гострим предметом.

Тому скільки лайкри міститься в колготках буде безпосередньо залежати то як вони будуть облягати ногу. Тому колготки з лайкрою коштують на порядок дорожче, але і зовнішній вигляд мають більш досконалий і підкреслюють стрункість і довжину жіночих ніжок. Зручність носіння колготок сильно залежить від ширина і щільності пояса.

Велику роль в довговічності колготок грає спосіб виконання шва. Круглий шов, який зазвичай виконують на простому оверлок, вважається не самим надійним. Більш міцним і міцним є внутрішній шов також його називають плоский шов.

При покупці колготок потрібно точно визначити для яких цілей вони будуть використовуватися. Якщо ви плануєте носити цю пару часто, то варто звернути увагу на більш щільні колготки. Щільність вимірюється в спеціальних одиницях денье (den).