Пошиття футболок

poshiv-fut

Одним з обов’язкових атрибутів фірмового стилю зараз є футболки з логотипом компанії. Футболка з логотипом на замовлення – відмінний корпоративний сувенір, який є кращою рекламою в літній період. Це хороший подарунок співробітникам, клієнтам по бізнесу або відвідувачам презентації.
Нанесення зображення на футболки виконується на якісному обладнанні, яке дозволяє наносити стійке багатобарвне зображення – будь то логотип, фотографія або смішний малюнок.

Нанесення логотипу відбувається тільки на футболки відмінної якості, виготовлені з бавовни, і мають різну щільність. Ми пропонуємо купити чоловічі та жіночі футболки різного фасону і призначення. Кольори футболок різноманітні, і підбираються відповідно до кольорів символіки компанії або фотографії, які ви плануєте нанести на футболку.

Футболки з надписами- це футболки, на яких надрукована Ваша особиста символіка або логотип компанії або команди, для просування і підвищення уваги до Вашого назвою або події. Зробіть ваше послання доступним світу, де вони прорекламують Ваші продукти і послуги всім, хто бачить їх. У нас дійсно величезний вибір футболок з прикольними написами для Вашої компанії. Привертає увагу логотипом, нагороджуйте співробітників або просто підтримуйте дух товариства. У нас є широкий вибір футболок з логотипом та інший одяг, така як костюмні сорочки, сорочки поло, жакети, уніформи для роботи і навіть спортивна форма.

пошив футболок в Украине – наші футболки зображень на замовлення мають величезну різноманітність дизайну, форми і кольору. Відзначте великі події, такі як гра, випуск нового товару або зустріч родичів, роздаючи футболки з ріснукамі, і Ви ніколи не забудете ці події. Всі футболки з фото вашої символіки є предметом колекціонування, які люди зберігають і носять з гордістю! Ви можете купити футболки з логотипом оптом, надруковані за допомогою шовкографії, коли використовується кілька трафаретів. Трафарети виконуються на комп’ютері для найбільш точного відтворення Вашого логотипу.