Пірсинг вушного хряща небезпечніше, ніж ми думаємо

pirsyng

Пірсинг хряща у верхній частині вуха небезпечніший, ніж традиційний прокол мочки вуха – попереджають лікарі. Справа в тому, що в разі пірсингу хряща ризик зіткнутися з однією неприємне інфекцією, яка не ​​реагує на популярні антибіотики, збільшується в кілька разів. За посиланням на дані в кількості і ступеня заражений, викликаних бактеріями типу Pseudomonas aeruginosa в Орегоні.

До речі якісний пірсинг в Києві ви можете знайти тут по самій доступній ціні за безпечну процедуру!

«Інфекції, зафіксовані в штаті Орегон, були спровоковані пірсингом вушного хряща, Який здійснювався при використанні стандартного« пістолета », що стріляє сережкою в вухо», – пояснює провідний автор дослідження Вільям Кін (William E. Keene) в інтерв’ю WebMD. До слова, нещодавно тут ввели офіційну заборону на використання «пістолетів» на пружині для пірсингу хряща, а робити це для максимальної безпеки було рекомендовано голкою або вдосконаленою моделлю «пістолета», яка менше травмує тканини і Знижує ризик зараження.

Експерти пояснюють, що дотримуватися встановлених правил безпеки при пірсингу вуха необхідно, в першу чергу, тому, що хрящ не має власного кровопостачання. Тому якщо інфекція розвивається з бактерій, тим або Іншим способом потрапили на «пістолет», то антибіотики, які найчастіше призначаються в подібних випадках, можуть виявитися малоефективними, оскільки кров просто не може перенести ліки в зону дії.

«Інфекція, яка виникає в хрящі, викликане бактеріями Pseudomonas. І всіх людей, які зіткнулися з інфекцією в Орегоні, спочатку лікували антибіотиками, які не справляються з цим типом бактерій », – пояснює Вільям Кін. Для бактерії необхідні більш сильні антибіотики, які не Схвалено для дітей, так що лікарі з великим небажанням звертаються до них.

Це дослідження ще раз підкреслює важливість того, щоб процедура пірсингу проходила в стерильних умовах. Тобто, завжди краще робити прокол в салоні, а не в торговому центрі або, скажімо, на ярмарку вихідного дня.

Важливо, що інфекція Pseudomonas зазвичай проявляє себе не відразу, а через кілька тижнів або навіть місяців після пірсингу. І хоча Вона не є небезпечною для життя, вона цілком може бути косметичний руйнівною, якщо вчасно не звернутися за медичною допомогою. Проблема в тому, що все це здатне спровокувати руйнування хряща, що, в свою чергу, збільшить ризик необхідності його видалення хірургічних шляхом.