Що потрібно знати про гель – лак?

gel-lak

На сьогоднішній день великою популярністю користується стійке покриття для нігтів – гель – лак. Воно зручно, економно і естетично. Але багато панянки переоцінюють користь стійкого покриття. Придбати їх можна пройшовши за посиланням http://4nails.ua по самій доступні ціні з швидкою доставкою по всій країні!

Що потрібно знати про гель – лак?

До складу гель лаків входять рідкі полімери, які під лампою висихають і полімеризуються. Сама база лаку проникає у верхній шар нігтя, за рахунок чого, покриття тримається досить довго. У процесі росту нігтьової пластини, лак не робить на неї ніякого впливу, а просто змінює форму разом з нігтем.

Дешевий продукт відрізняється аналогічним якістю, тому на нього часто виникає алергія. Можуть з’явитися висипання на шкірі і проблеми з диханням.

Виробники гель – лаків рекомендують ходити з покриттям до двох тижнів, після цього терміну нігтьова пластина висушується, так як лак витягує з неї всю рідину. Тривала носка лаку чревата світлими плямами на нігтях і розшаруванням.

Видаляти гель – лак рекомендується спеціальним апаратом і тільки в салоні. Після зняття покриття, ніготь піддається шліфовці. Головне, щоб процедуру проводив фахівець, інакше можна випиляти нігтьову пластину таким чином, що на ній залишаться ямки і борозенки.

Беспереривной носіння покриття негативно позначається на стані нігтів, вони стоншуються. Потрібно робити перерву хоча б на один тиждень, щоб в цей час провести відновлюють і зміцнюють процедури.

У деяких людей, на увазі особливостей організму, гель – лак відторгається. Причиною служать гормональні порушення, гіпергідроз, стрес, авітаміноз та інші проблеми. У таких випадках потрібно користуватися звичайним лаком.