Як вибрати підгузники для дитини?

malenkie_invalidy_ne_poluchili_podguzniki_ot_kompanii_vse_luchshee_detyam

Як вибрати дитячі підгузники?

Одним з важливих питань, з яким стикаються новоспечені батьки – як вибрати дитячі підгузники. Що з розміром, як швидко дитина росте, на скільки вистачить однієї пачки, потрібно запасатися ними про запас? Постараємося розкласти все по поличках. Як підібрати розмір підгузника? Виробники роблять все, щоб зробити життя малюка і мами більш комфортною, тому на кожній пачці написано не тільки розмір, але і діапазон ваги дитини, на який розрахований памперс. Тут, здавалося б, все зрозуміло: знаючи вагу дитини вибираємо відповідний розмір. Але часто вага дитини в сусідніх розмірах перегукується, наприклад, є три розміри 2,5 – 5 кг, 3 – 6 кг і 4 – 7 кг і все це три різні послідовні розміри.

 

До речі можемо вам порадити интернет-магазин японских подгузников в Киеве де ви знайдете якісні підгузки по самій доступній ціні з швидкою доставкою по всій країні!

Що вибрати для дитини вагою 4 кг?Доведеться експериментувати. Придбайте декілька підгузників кожного розміру і приміряйте їх на малюка. У нього може бути пухкенький або, навпаки, худенький животик, чому той чи інший розмір добре сяде і не буде нічого здавлювати і натирати. Звертайте увагу на те, як поводиться маля в підгузку, що його турбує, чи мають місце потертості або попрілості. Так він дасть вам зрозуміти, чи підходить йому даний розмір чи ні.

Чим відрізняється дешева серія від преміум-сегмента?

Кожен підгузник має три основних шару. Зовні поверхня повинна бути міцною і не пропускати вологу на випадок, якщо поглинаючий шар не впорається. У більш дорогих підгузників цей шар краще пропускає повітря, забезпечуючи додаткову аерацію і знижуючи ризик попрілостей. Середній шар – основний, він абсорбує все виділення малюка і рівномірно розподіляє їх по всьому наповнювача. В підгузниках преміум-сегмента цей шар менше комкуется, рівномірно розподіляє рідину по всій поверхні і зроблений з найбільш екологічного і гіпоалергенного матеріалу. Усередині підгузник покритий спеціальним матеріалом, від якого багато в чому залежить, чи підійде цей підгузник малюкові або викличе контактну реакцію і висипання. Цей шар завжди повинен залишатися сухим, він добре пропускає виділення всередину і перешкоджає їх зворотному ходу. Матеріал внутрішнього шару повинен максимально захищати ніжну шкіру новонародженого від попрілостей і роздратування, він повинен бути дуже м’яким і не викликати алергії. Чим дорожче підгузники, тим більше нові технології застосовувалися в створенні внутрішнього шару. Джерело: mixfacts.ru