Інтернет-магазин кальянів і аксесуарів

pic03

Інтернет-магазин кальянів і аксесуарів https://freshtrack.com.ua збільшив асортимент: тепер розважальні заклади можуть придбати тут кальяни оптом, з доставкою по Києву.
Щоб закріпити свої позиції на українському ринку і залучити нову категорію потенційних покупців – приватних підприємців, власників розважальних закладів, в тому числі нічних клубів і ресторанів – інтернет-магазин Freshtrack.com.ua розробив оптова пропозиція, яке включає декілька нових кальянів і аксесуари до них . Продукцію можна придбати оптом зі значною знижкою. Тим самим потенційні покупці можуть вибрати найбільш вигідний варіант і розширити можливості власного бізнесу.

За словами керуючого магазину, такий підхід вигідний обом сторонам. «Ми залучаємо більше потенційних клієнтів, які, в свою чергу, розширять асортимент своїх послуг. У барі чи ресторані можна створити окрему кальянную кімнату або відкрити кальянний салон на вигідних умовах. Розглядаючи заявки, ми враховуємо всі побажання наших клієнтів і готові розробити індивідуальну пропозицію ».
Freshtrack.com.ua пропонує купити кальян в Києві. В наявності кілька позицій від китайських, американських і європейських виробників. Можна замовити ексклюзивну модель в металевому корпусі, зі шкіряною трубкою або вибрати більш бюджетні моделі. В інтернет-магазині також представлені кращі марки тютюну з під смаком фруктів і коктейлів, з незвичайними добавками натурального походження. Тютюн великого і дрібного помелу поставляється в герметичній упаковці. Висока якість продукції підтверджена відповідними сертифікатами.

Компанія готова розглянути не тільки продаж кальянів і аксесуарів оптом, але і доставку тютюну або комплектуючих до кальянів на постійній основі. Якщо клієнт планує обладнати повноцінний кальянний зал або відкрити новий салон, Freshtrack.com.ua запропонує комплектацію від А до Я.

У Freshtrack.com.ua цінують увагу, довіру і час клієнтів, тому консультанти магазину завжди готові допомогти підібрати оптимальний варіант кальяну і тютюн. У світі більше 1000 видів тютюну і ще більше різновидів кальянів, тому асортимент Freshtrack регулярно оновлюється. Фахівці компанії відстежують новинки ринку від відомих і нових виробників, щоб включити в асортимент товарів найкращі продукти, завойовують популярність завдяки своїй якості.

Сьогодні в інтернет-магазині з доставкою як по Києву, так і по всій Україні можна купити кальяни наступних брендів: Sherif Fawzy, Khalil Mamoon (Єгипет), Amy (Німеччина), Economya, MitsubaShisha (Китай). Магазин пропонує також оригінальні моделі зі скла, з підсвічуванням, які представлені продукцією брендів Medusa, Temple45Fabula.