Історія нарощування нігтів разом з “Kodi Professional”

1450458352_734f

Історія сучасного моделювання почалася в ті далекі часи, коли у майстрів манікюру відчувалася велика потреба в нових акрилових матеріалах для створення штучних нігтів. І вони були створені родиною дантиста і хіміка доктора Стюарта Нордстрома, що складається з семи осіб і проживає в американському штаті Каліфорнія. Саме вони поклали початок найбільшої нігтьової корпорації CND! Але зачатки моделювання нігтів з’явилися в США більше 60 років тому. За такий тривалий час процедура видозмінювалася, удосконалювалася і доводилася до ідеалу. Це були і натуральні імплантати з кінчиків натуральних нігтів, і кіноплівка, і одноразові пакетики від чаю, і навіть шматочки пластику. Але на початку 70-х років одному дуже мудрої людини прийшла в голову ідея використовувати матеріали, запозичені у стоматологів.

І хоча зараз багато компаній приписують собі авторство цієї ідеї, це зовсім не важливо. Головне, що сучасне моделювання допомагає безлічі жінок відчувати себе прекрасними і впевненими. Найперші препарати для створення штучних нігтів були запозичені у дантистів і представляли собою двокомпонентну систему – ліквідує і пудру. За своїм хімічним складом матеріали для протезування ближче до різновиду акрилів, яке згодом перекочувало і на назву моделювання – акрилове. Традиційні акрилові нігті – це суміш полімеру (пудри) і мономера (лікві), які виконують основні функції штучних покриттів: моделює, адгезіруют і герметизирующую. При взаємодії між собою препарати утворюють новий полімер, який легко твердне на повітрі, а нейл-майстри коректують довжину і форму.

До речі “Kodi Professional” - це професійний магазин для майстрів манікюру, за посиланням http://kodi-professional.ua/ ви знайдете широкий асортимент товарів по самих доступних цінах в Україні!

Другий вид моделювання – гелевий. Його головні відмінності від акрилового полягають у тому, що він має в’язку і густу консистенцію, є олігомером, практично не має запаху і вимагає використання спеціальних УФ-або LED-ламп для запуску процесу полімеризації. Будь-яке з двох видів моделювання, будь то акрилове або гелеве, можна проводити двома способами: за допомогою тіпсів – пластикових кінчиків, які наклеюються на нігті, і форм – штучних пристосувань, які підкладаються під вільний край нігтя. Технології не однакові, але підсумок залишається один – витончені і елегантні руки з чудовими нігтями. Крім того, варто відзначити і той факт, що на міцність штучних нігтів спосіб моделювання не впливає. Найголовніше, щоб була дотримана архітектура нігтя і враховані особливості кожного з матеріалів.