Актуальність білих блузок в жіночому гардеробі

білі блузки 2013Біла блузка – паличка-виручалочка в жіночому гардеробі – стала в 2013 році особливо актуальною. Модельєри і дизайнери приділили цьому предмету пильну увагу, створивши незвичайні за кроєм і обробці блузки.

Ці речі підходять для будь-якого жіночого віку та соціального стану. Носити білу блузку можна і з діловим костюмом, і з джинсами, одягати на бізнес-зустріч або побачення.

Для сезону весна-літо 2013 характерні моделі блуз з круглим вирізом і рукавами в три чверті. Добре доповнити такий одяг ременями на стегнах. Більш ніжні моделі виконані із застосуванням рюшів на комірах, а також пишних манжет і гудзиків. Такі білі блузки можна одягнути як з брюками, так і з прямою спідницею.

Блузки з заокругленим низом і драпіруванням уздовж планки добре поєднувати з намистом і красивим ременем. Таке вбрання буде не тільки жіночним, але і оригінальним. Підбираючи різні аксесуари можна змінити вид білої блузки і урізноманітнити стиль. Модними в цьому сезоні будуть блузки з прозорими вставками, що підкреслюють витонченість і красу жіночої фігури.

Цікавим рішенням дизайнерів стали білі блузки з обробкою з однотонного яскравого сатину. Використовується така обробка на манжетах і всередині коміра. Підібравши до такої блузці аксесуари в тон обробки, можна створити елегантний образ.
білі блузки 2013 літо весна
білі блузки 2013 весна