Біографія Юлії Далакян як модельєра.

Юлія ДалакянЮлія Далакян розпочала свою діяльність ще в театрі МДУ, будучи студенткою. В цей період вона зіграла роль королеви авангарду. Закінчивши текстильну академію в Москві, вона почала старанно працювати і через декілька років стала однією з представниць дизайнерської майстерності, представивши колекції модного одягу на території Російської Федерації і за кордоном. У 1992 році Юлія Далакян відкриває власне ательє. Цьому передувало участь у кількох виставках міжнародного рівня, які проходили в Берліні, Брюсселі, Дюссельдорфі, Нью-Йорку, Мілані. За свої праці і заслуги Юлія отримує золоту медаль за участь в модній виставці, що проводиться в Мілані, а також отримує премію \”Плаття року’96\” за участь та перемогу в конкурсі.
Авторський салон Юлії став вельми популярним і престижним, оскільки професійна середовище його діяльності стала користуватися попитом у всіх представників, хто цікавиться модою і стежить за всіма новинками і випусками сезонних колекцій.

Салон «Джulia» відрізняється наступними переважними рисами і характеристиками:Юлія Далакян2

  • Самостійність;
  •  Ексклюзивний творчий стиль і характер;
  • Індивідуальне обслуговування кожного клієнта;
  • Повний порядок у виробництві продукції;
  • Оптимальна цінова політика і дійсна в будь-який період.

В даний час в салоні Юлії Далакян купують модний одяг журналістки, представниці вищого світу, телеведучі, кінозірки і телеведучі. Авторські колекції представлені модними колекціями та комплектами одягу. Розробляються і колекції для корпоративних клієнтів кожній організації. Основний художній інтерес модельерши формується в образі незалежної та сучасної жінки, саме тому до кожної моделі пред’являються найвищі вимоги. Саме це і дозволяє Далакян перебувати в епіцентрі загальної уваги і дбати про імідж. Сама модельерша намагається сформувати індивідуальний модний стиль, а не прагнути до наявних сучасним тенденціям. Кожна модель стильно і ідеальна в пошитті, а динамічність, мобільність і зручність стилю підходить до життєвого темпу.