Блиск – модний тренд манікюру 2012

Сяюча зірка означала надію і допомагала знайти вірний шлях, блискучі елементи в одязі і виблискуючі прикраси вказували на високий статус свого власника. Сьогодні ж блиск, переливи міцно увійшли в життя зірок сцени, так і звичайної людини, ставши звичною окрасою гардеробу і макіяжу. В ході часу мода диктує ступінь популярності блискучих елементів в різноманітному виконанні в тій чи іншій галузі нашого образу. У прийдешньому 2012 році блиск визнаний одним з модних трендів у світі нейл-арту і наділений повноваженнями додати стильну родзинку нашого манікюру.

В нейл-арте всілякі блискітки, виблискують і переливаються декоративні деталі, будучи як самостійним елементом, так і доповненням в складному дизайні нігтів, займають практично центральне місце. Одним з найпопулярніших на сьогоднішній день блискучим матеріалом, використовуваним в манікюрі, є гліттер. Це прикраса нараховує більш сотні різних варіацій: може відрізнятися за розміром – від дрібного піску до великих деталей, за формою – від класичних круглих до вигадливих багатокутних, за кольором – від однотонних до миксовых. У професійного майстра манікюру завжди є під рукою широка палітра гліттера, щоб задовольнити смак навіть самої вимогливої клієнтки. Разом з тим, блискітки – це головний помічник в створенні стильного манікюру початківцям майстрам нейл-арту.

Сьогодні є дві досить нескладні техніки створення блискучого манікюру за допомогою гліттера, які без праці вийде освоїти навіть на перших кроках тернистого шляху освоєння мистецтва нейл-арту. Сюди відноситься техніка розтяжки блискітками і техніка гліттер-френча. Робота з блискітками зазвичай здійснюється з допомогою віялової кисті, яка буде незамінним помічником і в ході створення кольорових розтяжок, і на завершальному етапі манікюру при нанесенні гліттера.

Для виконання техніки розтяжки блискітками знадобиться 3-4 тони гліттера. В ідеалі наносяться безпосередньо біля кутикули блискітки повинні бути теплих тонів. Попередньо гліттер змішується з невеликою кількістю гелю, після чого можна переходити до нанесення. З палітри блискітки набираються на пензель і наносяться на базовий шар лаку зустрічними рухами. Як правило, рухи здійснюються з боків нігтя.

Щоб створити мерехтливий френч, який, до речі, теж піднявся на пік популярності модного манікюру 2012, заздалегідь необхідно певну кількість гліттера змішати з гелем або акрилом. Тут дуже важливо дотримувати помірність, так як надмірно щільний шар блискіток не дасть можливості гелю полімеризовані або акрилу кристалізуватися. При виконанні гліттер-френча також важлива гранична акуратність. Попадання блискіток на нігтьове ложе неприпустимо: такі ляпи, по-перше, виглядають недбало, а по-друге, не найкращим чином характеризують майстра. В техніці мерехтливого френча нігтьове ложе моделюється однотонним, без яких-небудь включень і доповнень, оскільки подібне виконання манікюру виглядає досить погано.

Крім основного прикраси манікюру гліттер може бути використаний як додатковий елемент, наприклад, на завершальній стадії при створенні фотодізайна нігтів. Ця техніка передбачає накладення зображення не на весь ніготь, а на його частину, залишаючи краю, необхідні для запечатування гелю або акрилу. Ця умова є обов’язковою, щоб запобігти утворенню відшарування. І тут блискітки допомагають надати манікюру закінчений вигляд: з їх допомогою ховаються порожні краю. При цьому, використання декоративного матеріалу абсолютно не заважає надійно запечатати ніготь.

Як бачите, блискітки, мало того, що були винесені модними дизайнерами в тренди майбутнього сезону, ще і є справді незамінними помічниками у створення майстерних творінь нейл-арту.