Браслет. Прикраса на всі випадки життя

З тих давніх часів мода на браслети не пройшла. В історії людства було лише два коротких періоду, коли ці прикраси не користувалися особливою популярністю: в епоху середньовіччя, коли жінки змушені були одягатися в глухі сукні з довгими, спадаючими рукавами, і на початку 18 століття, коли в моді були пишні мережива, повністю покривають руки.

Сьогодні браслети – це прикраси на всі випадки життя. Різноманіття форм і розмірів дозволяє зробити вибір на користь вузьких або широких кілець і півкілець, спіралей, скоб і ланцюгів, плетених браслетів. А ось вибір матеріалу, з якого виконано прикраса, повністю залежить від того, для якого випадку воно набувається.

браслет 2012

Браслет з білого і жовтого золота або платини з вкрапленнями декількох діамантів буде цілком доречний в строгому вигляді бізнес-леді на діловій зустрічі. Такий браслет підкреслить не тільки гарний смак його власниці, але і її фінансову незалежність, побічно дав зрозуміти партнерам, що з цією людиною можна мати справу – він вміє заробляти гроші.

Вдалим доповненням до вечірнього вбрання будуть браслети з дорогих металів з будь-якими дорогоцінними і напівкоштовними каменями або без них. На відміну від ділового стилю, тут допускається надіти одночасно кілька браслетів, можна на одну, а можна і на обидві руки. Потрібно врахувати, що браслети повинні бути витримані в єдиному стилі. Тобто, це повинні бути або ланцюгові, або суцільні прикраси.

У повсякденному житті любительки прикрашати себе можуть надіти улюблені прикраси з різних матеріалів: слонової кістки і дерева, елегантні ажурні, плетені з шкіри; дерев’яні або з недорогих сплавів металів.

Для молодіжної моди найбільш актуальними є великі яскраві браслети з пластмаси, які надіваються по кілька штук одночасно не тільки на зап’ясті, але і на передпліччі.

Уважному погляду браслет багато повідає про його власниці. Він розповість про її смак, матеріальний стан, соціальний статус і навіть про поривах її душі.