Будинок моди Валентина Юдашкіна: російський стиль – неповторний і вишуканий

Будинок моди Валентина Юдашкіна
«Фаберже» була першою колекцією молодого кутюр’є класу haute couture. Ця колекція викликала фурор і принесла Юдашкіну світову популярність. Це відбулося в 1991 р.

Після цього кожна нова колекція представлялася Юдашкіним в Парижі на Тижні Високої Моди.
У 1993 р. мрія Валентина Юдашкіна збулася – він відкрив свій Будинок моди і демонстраційний зал в ньому. Управляти своїм будинком Юдашкін навчався самостійно. Він сам робив замовлення на фабриках тканини і їздив за тканинами теж сам, а також був економістом на своєму підприємстві. І при всьому цьому Юдашкін встигав творити – робити ескізи та шити свої нові моделі!

Роботу Вдома«Valentin Yudashkin» йому вдалося налагодити дуже швидко. Вже в 1994 р. в демонстраційному залі свого Будинку їм була продемонстрована колекція pret-a-porter сезону весна-літо 1995 р. І в цей же час він представляє колекцію нижньої жіночої білизни.

У 1996 р. з’являється перший в Росії Будинок високої моди haute couture – Будинок Валентина Юдашкіна. Російський кутюр’є був прийнятий до паризького Синдикату Високої моди.

З 2001 р. свої колекції кутюр’є представляє в основному на московській Тижні високої моди, яка існує з 1994 р. Проте Юдашкін часто отримує запрошення на покази за кордоном. Так, у 2001 р. Валентин Юдашкін в Нью-Йорку представив свою першу колекцію сонцезахисних окулярів. Стиль і якість цієї колекції були оцінені по достоїнству. На знавців моди своєю колекцією Юдашкін справив незабутнє враження.

У 1999 р.«Valentin Yudashkin» випустив свій перший аромат, який і зараз користується величезним успіхом.
Пробувати себе постійно в різних сферах, весь час створювати при цьому щось новеньке – головне якість Юдашкіна. Так виникають часом незвичайні лінії одягу, як, наприклад, лінія «Yudashkin Jeans».
«Народна» одяг сподобалася і знаменитостям, і звичайним людям, у яких розвинене почуття стилю. Колекція «Yudashkin Jeans» включає одяг як для жінок, так і для чоловіків. У цій колекції три напрямки:

- Джинси Denim – це осінньо-зимова колекція джинсів. Жіночі джинси цієї колекції відрізняються зручною посадкою, актуальним силуетом і неповторними кольорами. Чоловічі джинси представлено як класичними, так і стильними молодіжними моделями;

- Fashion Sport – це спортивні костюми з чудової велюру різних кольорів, прикрашені аплікаціями, вишивкою і принтами;

- Casual Classics – в цій категорії представлено різноманітний асортимент речей. Ці речі можна поєднувати з джинсами, застосовувати в якості одягу для відпочинку, повсякденному одягу, а також для вечірки або коктейлю.
Список того, що випускається модним Домом «Valentin Yudashkin», дуже великий – це столове срібло, посуд, стильні аксесуари, шикарні капелюшки і взуття.

Будинок Юдашкіна виконує і«держзамовлення», наприклад, такі, як дизайн і пошиття костюмів для олімпійських збірних, форми для російської армії і «Аерофлоту».
Якщо говорити про стилі будинку Юдашкіна, то в саму першу чергу це стосується «фірмового» способу вишивки паєтками, бісером і стразами. Цей спосіб сьогодні називають «російським». За традицією моди, Маестро вручну шиє ці наряди. Кожна з колекцій Юдашкіна нагадує певні образи і сюжети російської культури та історії. Всі вони об’єднуються поняттям «російський стиль» (або неповторний і вишуканий стиль Юдашкіна»).
У минулому році Юдашкіним була з успіхом продемонстрована колекція pret-a-porter сезону осінь-зима 2011 р. Її відмітною рисою стало те, що основні пропорції і тенденції, які були використані в цій колекції, характерні для 80-х. Моделі відрізняються складністю технологій крою, пошиття та конструкцій. Створені вони з вовни, кашеміру, шовку, оксамиту, мусліну і органзи. Вироби відрізняються кропіткої обробкою. У моделях дуже багато оздоблювальної строчки, зробленої вручну, а також складного конструктивного крою, який заснований на принципах, що застосовуються при крої жіночої білизни і корсета. Додаткове витонченість і оригінальність виробам надають відкриті шви, оброблені органзою і бісером.
Для осінньо-зимового сезону Юдашкін вибрав вицвілі, як би злегка припудрені відтінки сірого кольору і постарені чорного кольору, досягнувши цим ефекту вінтажності.
Джерелом натхнення при створенні цієї колекції, за словами самого Маестро, послужили опліччя та головні убори, які були присутні в національному російському костюмі в часи Івана Грозного. Колекція побудована на поєднанні сучасних технологій з національними традиціями російського костюма. Вона дуже точно розставила модні акценти нового осінньо-зимового сезону.