День Святого Миколая традиції і сьогодення

День Святого Миколая Чудотворця відзначається 19 грудня. Цей Святий вважається одним з найбільш шанованих, він є покровителем мандрівників і мореплавців.

Насправді Микола це реальна людина, яка з дитинства дбав про нужденних, він приносив їм теплі речі, іграшки та продукти. У майбутньому він став священиком і продовжував допомагати людям. За легендою, коли Бог покликав Миколи до себе і дозволив просити все, чого він хоче, Миколи попросив лиш повернутися до людей, щоб допомагати їм. З тих пір Святий Миколай спускається на землю один раз на рік, щоб допомогти всім, хто потребує його допомоги.

nikolay chudotvoretch

День Святого Миколая Чудотворця

Святий Миколай охороняє поле, дорогу, будинок, хліб. Поле – це місце вашої роботи, дорога – це життєвий шлях, будинок – це домашій вогнище, хліб – це достаток і благополуччя. У день 19 грудня прийнято збирати за святковим столом родину, друзів, знайомих, де традиційно був присутній хліб, вареники, пиво, квас. На столі ставлять колосся хліба або зерна в банку. Ще одним обов’язковим елементом святкового столу є Миколайчики – Це печиво, яке пахне ваніллю корицею і медом. Коли всі за збираються за столом запалюється свічка і читається молитва.

З нетерпінням це свято чекають діти. Кожна дитина повинна бути обдарований Святим Миколаєм. В якості подарунків діти отримують солодощі, які кладуть у головах або в новодній носок, який підготовлений завчасно. Можна також зробити подарунки дорослим, щоб вони відчули дітьми. Подарунки зроблені в цей день повернутися до вас у вигляді щастя і благополуччя.

З святом дорогі друзі!

Сподіваюся ця стаття була корисною для вас! Для того, щоб не пропустити нові статті підписуйтесь на розсилку. Залишайте свої коментарі та запитання нижче. Цікаві статті з різних тематик шукайте в змісті. Буду вдячна якщо поділіться цією статтею в соціальних мережах.