Діловий макіяж – модні тенденції 2013

Діловий макіяжДіловий макіяж – невід’ємна частина іміджу жінок з багатьох серйозних компаній. Важливо, щоб макіяж, зроблений вранці перед виходом на роботу, був швидким і елегантним. Але це не так просто, як може здатися на перший погляд. Всі жінки, що стежать за своїм зовнішнім виглядом і останньої модою, хочуть бути стильними та неповторними на роботі, так само як і в будь-якому іншому місці. Але жорсткі правила дрес-коду значно звужують вибір виду і квітів макіяжу. Але є альтернативне рішення проблеми. Необхідно просто знати кілька секретів ділового макіяжу.

Основна частина макіяжу – турбота про те, що шкіра була у бездоганному стані. Самий вигадливий макіяж, зроблений на недоглянутою шкірі, неохайний і вульгарний. Серйозно підійдіть до вибору тонального засобу. Відтінок тону повинен повністю збігатися з вашим кольором шкіри. Якщо тональний крем хоча б злегка відрізняється за кольором від шкіри, його слід змінити. Крем-пудра або тональний крем зобов’язаний бути прозорим і непомітним, освіжаючи обличчя. Іноді на обличчі практично будь-якої жінки з’являються недосконалості. В даному випадку потрібно використовувати спеціальне коригуючий засіб. Не намагайтеся Діловий макіяж2замазати недосконалості густим шаром тонального крему. Багато дівчат замість рідкого тонального кошти використовують пудру. Перед пудрою потрібно добре зволожити обличчя. Популярні на даний момент пудри, що складаються виключно з природних мінералів, просто не ляжуть на зневоднену шкіру. У випадку, якщо ви страждаєте від надмірної жирності шкіри, вам добре підійдуть розсипчасті тональні засоби. Зверніть увагу на те, що тональний засіб має бути матовим або з делікатним сяйвом. У діловому макіяжі не дозволяються засоби з ефектом інтенсивного загару.

Діловий макіяж3Перейдемо до наступного етапу макіяжу. У діловому макіяжі очей добре використовувати пастельні кольори тіней. Тіні коричневої гами вважаються найбільш універсальними. Вони ідеальні для дівчат з будь-якою шкірою і кольором волосся. Уникайте занадто мерехтливих тіней і вугільно чорної туші. Вони не тільки старять ваш зовнішній вигляд, але не підходять для правильного ділового макіяжу. Контурний олівець для очей не повинен бути чорним. Краще віддайте перевагу йому коричневий і сірий колір. Цього ж правила варто дотримуватися і відносно туші. Чорна та кольорова туш недостатньо поєднується з робочим дрес-кодом. Наступний елемент макіяжу – брови. Акуратно оформлені брови здатні перетворити обличчя. Не потрібно вискубувати велика кількість волосків. Густі брови потребують мінімальної корекції, видаленні зайвих волосків, що вибиваються з контуру. Можна делікатно підкреслити їх за допомогою олівця або тіней для брів.

Яскраві або темні помади не підходять для ділового образу. Придбайте напівпрозору помаду з легким блиском. Блондинкам з попелястим волоссям, як правило, дуже йде рожевий. Якщо ви смаглява брюнетка чи рудоволоса, вам підійдуть персикові і коралові помади. Зверніть увагу на правило одного акценту макіяжу. Якщо у вас інтенсивно нафарбовані очі, використовуйте тільки блиск для губ. Якщо ви нафарбували яскраво губи, макіяж очей виконайте в м’яких тонах.