Досягнення сучасної косметології

Меріл Стріп як молодаНапевно, кожній жінці хочеться завжди залишатися молодою. Цілком нормальне бажання, особливо сучасної представниці жіночої статі. Шкіра – це показник як нашого душевного світовідчуття, так і стану здоров’я. Тому, насамперед, потрібно налаштувати себе на «позитивну хвилю», потрібно почати правильне харчування і тільки потім бігти в косметичний кабінет. Косметологія нині допомагає вирішити величезну кількість проблем пов’язаних зі шкірою.

Видати вік кожної людини може шкіра навколо наших очей. Навряд чи когось роблять гарніше темні кола під очима, мішки і т.д. Надати шкірі пружність, підтягнути шкіру можна різними шляхом, роль відіграє стан шкіри в даний час. Іноді достатньо простих косметичних процедур, іноді необхідно зайнятися м’язами, а є приклади, коли без хірургічного втручання не обійтися. І за допомогою останнього ненароком розумієш, що займатися своєю зовнішністю потрібно починати, коли явних вікових змін не видно.

Диспорт або Ботекс – ін’єкції, які сьогодні допоможуть вам позбавитися від зморшок. Згодом подібної ін’єкції ви забудете про зморшки як мінімум на півроку. Від несерйозних зморшок вас позбавить апаратна косметологія.

Від мішків під очима позбутися теж можна, і дуже навіть ймовірно, вам вдатися стоїть до мікрострумової терапії та апаратного масажу, це підвищить тонус шкіри. Проводять дані процедури пару раз на тиждень, необхідну кількість – до 15.

Від кіл під очима нічого не залишиться, якщо використовувати озонотерапію. Ще 100 років тому озонотерапія була відома і застосовувалася, але потім про неї забули, але сьогодні вона знову «на коні». Зараз ми знову можемо скористатися відкриттям столітньої давності. Плюси озонотерапії криються в її легкості, безболісності, у відсутності побічних ефектів, в її економічності. Озон діє як протимікробний засіб. Озон використовується як для «распарки» шкіри, так і для ін’єкцій під шкіру. Озон посилить кровообіг, позбавить вас від шкірного сала, поліпшить еластичність. З часом озон домагається тих же результатів ліфтингу шкіри. Ефект буде набагато краще, якщо ви будете поєднувати озонотерапію з пілінгом. Якщо ви страждаєте від целюліту, то дана процедура вам також відображено. Навіть попри те, на якій стадії у вас ця неприємна проблема. Косметична хірургія також використовує озон.