Як носити срібло?

з чим носити серебро3Срібло – це дорогоцінний метал, який широко використовується в ювелірному бізнесі, проте причина цього – не лише його краса і високі показники ковкості. Срібло набагато доступніше, ніж золото і краще поєднується з різними аксесуарами та одягом. Срібні прикраси люблять майже всі, проте часом все ж постає питання – з чим і як носити срібло?

з чим носити серебро2Комбінування з кольором шкіри і іншими металами.

Усі прикраси з срібла виглядають дуже елегантно. Срібло може перетворити ваш гардероб в одну мить, змінивши знайому річ до невпізнання. Одна актуальна сторона, яка робить його популярним в колі модниць – це можливість бути як помірним, вишуканим, так і дійсно розкішним, адже надівши відразу кілька срібних аксесуарів, ви зовсім не будете виглядати вульгарно. Проте в поєднаннях срібла з іншими металами треба дотримуватися обережності, адже іноді вони можуть зовсім не виглядати разом. Так, наприклад, срібло і золото ніколи не одягають разом, так як це вважається поганим смаком. Але навіть з таких неухильних правил бувають винятки.

Допустимо з’єднання срібла і золота в браслетах з шармами, і це, навпаки, виглядає дуже стильно. Можете вибирати срібло, якщо у вас світла шкіра, блакитні або сірі очі, а також руді і світло-русяве волосся. Хоча і на багатьох смуглянках срібло виглядає чудово.

з чим носити сріблоІ вночі, і вдень.

Якщо ви бажаєте прикрасити себе срібними аксесуарами, рекомендується вибрати світлий і яскравий наряд – це підкреслить сяйво і відтінок металу. З сріблом чудово виглядають такі відтінки як червоний, небесний, малиновий, лимонний, фіолетовий, але не помаранчевий. На чорному або білому тлі срібло також виглядає дуже красиво.

Даний метал відмінно поєднується з декоративними сріблястими елементами в аксесуарах і на предметах одягу. Браслет, ланцюжок або підвіска буде чудово виглядати в поєднанні з металевими вставками на носку туфельок або на підборах, а також з металевими деталями ридикюля.

Хочете підібрати аксесуар до вечірнього вбрання? Чарівно виглядає сукні-коктейль з срібним прикрасою і туфлі на шпильці з срібними елементами.

Різновид для літа – плетені сандалі з металізованої шкіри з інкрустаціями з срібла. При бажанні макіяж теж можна поєднувати з аксесуарами, підбираючи для себе синюваті і сірі кольори тіней.

Дорогоцінні камені разом з сріблом – незмінний атрибут будь-якого світського заходу. Срібло чудово поєднується з рубінами, діамантами, перлами.