Як правильно вибрати і доглядати за хутряними виробами – поради експертів.

Краща прикраса для дівчини в зимовий час – це хутро. Шуба – це універсальний наряд, який підійде і під класичну спідницю і під джинси. Але варто розуміти, що покупка шуби – це дуже відповідальна справа, яка вимагає певних знань. Є безліч способів перевірити якість хутра, не виходячи з магазину. Наприклад, можна вщипнути шубу, і якщо при цьому у вас в руці залишаться волоски, то таку шубу брати не можна. Це означає, що технологія вичинки була порушена. Така шуба буде лізти завжди, і в результаті буде виглядати як новорічна ялинка в кінці січня. Купуючи пофарбовану шубу, треба стиснути хутро білою хусткою. Якщо ваш хустку убрався, значить, була порушена технологія фарбування. Натуральне хутро не повинен злипатися, не повинно бути ніяких залисин і плям.

Фахівці відзначають, що якісний хутро має бути щільним, шовковистим з рівним підшерстям і остьовим волосом. Багато компаній використовують спеціальні маркування для підтвердження якості хутра – етикетки, які знаходяться на виробі на додаток до бренду виробника і гарантують якість вихідної сировини. Так, Saga Furs * – один з найбільших світових хутрових аукціонів, співпрацює з усіма провідними модними будинками і виробниками, присвоює самим якісним хутру норки, лисиці, песця та фінської єнота етикетки Saga Lumi Royal, Saga Royal і Saga Superior. Модницям, які цінують високу якість, варто довіряти компаніям з багатим досвідом. Saga Furs була створена асоціацією фінських звіроводам в 1938 році. Для допомоги дизайнерам у створенні своїх колекцій в 1988 році навіть був відкритий Дизайн центр Saga. Одне з основних напрямків роботи центру – створення і розвиток технологій використання хутра.

Вибрати правильну шубу – це тільки півсправи. Щоб хутряний виріб радувало вас довгі роки, необхідний правильний догляд. Експерти радять зберігати виріб в прохолодному, темному і сухому приміщенні. Не треба нічим накривати його, дозволяючи шубці«дихати». Вішати виріб краще на широку вішалку з подовженою шийкою. Не повторіть помилки багатьох дівчат – не використовуйте поблизу шубки парфуми або лак для волосся. Будь-які хімікати дуже шкідливі для натурального хутра.

Якщо ви в вашої улюбленої шубі потрапили під мокрий сніг, без паніки – просто струсніть її і повісьте в добре провітрюваному приміщенні. Після того як виріб висохне, струсніть шубу ще раз. Ні в якому разі не розчісуйте хутро. Якщо ж виріб з хутра промокло наскрізь, негайно віднесіть його в спеціалізований салон для професійного догляду. Взагалі слід регулярно віддавати ваше хутряний виріб в чистку і ніколи не зволікати з ремонтом – при появі невеликих недоліків відразу ж звертайтеся до професіонала.

www.sagafurs.com

* Saga Furs з головним офісом у Фінляндії – аукціонна компанія, що надає повний спектр якісних послуг та найширший у світі вибір прекрасною хутра з європейських звіроферм, що працюють у відповідності зі строгими нормами.

Saga Furs знаходиться в унікальній точці – там, де зустрічаються хутрова і модна індустрії. Аукціонний будинок – в центрі, а наші партнери варіюються від звіроводам і постачальників з одного боку до виробників одягу і модних будинків – з іншого.

Творці моди активно користуються результатами креативного розвитку, яким займається дизайн-центр Saga Furs, завдяки чому відбувається просування лисиці і песця, норки і фінської єнота Saga Furs у світовому масштабі. Дизайн-центр Saga Furs – це світова творча лабораторія, де створюються нові ідеї в сфері хутра. І ми не забуваємо ділитися своїми інноваціями зі світом моди.