Як впоратися з червоним кольором в одязі

Червоний – особливо модний тренд сезону. Однак він інтенсивний, завжди притягує увагу і здатний позначитися на вашому іміджі як позитивно, так і негативно. Навіть якщо ви знаєте, як використовувати червону помаду, підбирати червоні туфлі, або ж робити акцент на червоній сумочці, одяг червоного кольору вимагає зовсім іншого звернення.

Отже, як потрібно носити червоний? Насамперед варто знайти той тон червоного кольору, який вам підходить. Погано, коли колір пригнічує людину – він повинен підкреслювати ваші переваги.

червона одяг 2013 2Як правильно вибрати відтінок

Точно так само, як і в прикладі з червоною губною помадою потрібно підібрати такий відтінок, який підійде саме вам. Він зможе підкреслити теплий тон шкіри, вигідно вплине на колір волосся і очей, не затуляючи вас. Спробуйте пограти з різними відтінками червоного і серед усіх підберіть саме такий, який дійсно піде вам. Деколи це довгий процес, проте коли ви знайдете цей відтінок, ви будете користуватися ним скільки буде потрібно.

Впевненість

Червоний колір підійде впевненим у собі жінкам, які цінують увагу. Якщо ви не цілком упевнені, що будете впевнено себе почувати в червоному одязі, виберіть червоні приналежності, сумочку або взуття і протестуєте, як ви будете відчувати себе з ними. Наступним кроком буде спідниця, піджак або топ червоного кольору в поєднанні з сірим або чорним. Якщо ви надягаєте червоний з базовим чорним, не обов’язково чорні деталі повинні бути нескладними, але постарайтеся понад міру не ускладнювати костюм, щоб не створювати враження строкатості.

червоний в моді 2013Одяг

Якщо ви одягнені в червону верхній одяг, ви не зможете залишитися непоміченою, при цьому всі інші предмети гардероба повинні виглядати більш спокійно. Завжди популярне традиційне поєднання чорного з червоним, однак не гірше виглядає комбінація з сірим або темно-синім. Головне, щоб ви відчували себе врівноважено та впевнено до обраної комбінації кольорів – а все інше обмежується тільки вашою фантазією і здоровим глуздом.

Повністю в червоному

Своєрідний варіант. Однак ви зможете підібрати спадаюче вечірнє плаття, або стильний комбінезон з вирізом, або прямий брючний костюм, який візуально зробить вас вище. Сукня середньої довжини – також незрівнянний вибір. Не бійтеся вибирати помаду в тон одягу, але якщо тільки відтінок підходить до вашим волоссю і шкірі.

Завжди пам’ятайте, що дівчина, повністю одягнена в червоний колір, завжди і всюди буде притягувати до себе погляди: як чоловіків, так і жінок. Тому добре подумайте спочатку, чи зможете ви переносити таку кількість уваги?