Йога як цілісна система розвитку особистості

Привіт дорогі друзі! Благополуччя — це те, до чого прагне кожен, але не завжди вдається досягти цього протягом усього життя. Одним з інструментів, які допомагають досягти поставлених цілей є йога. Йога — це не просто фізичні вправи, які допомагають тримати тіло у відповідній формі — це найдавніша пізнавальна наука наука, вона допомагає пізнати себе, а це, як помітили мудреці, шлях до пізнання світу.

Йога — це давня і пізнавальна наука

У вправах (ассанах) опрацьовуються всі групи м’язів і згодом зникають всі скутості высвобожденая енергія може використовуватися на ваш розвиток. З допомогою дихання (пранаями видалити внутрішнє напруження, ухдодят занепокоєння і досягається рівновага. Це прекрасний майданчик для свого личносного розвитку та пошуку свого призначення. Ассаны покращують роботу мозку краще будь-яких інших занять спортом. Медитації — це ще один аспект пізнання себе, це механізм занурення у власну підсвідомість, в якому є відповіді на будь-які питання.

Що стосується моєї сім’ї, то ми давно ведемо здоровий спосіб життя. Рішення займатися йогою прийшло саме собою, спочатку мене турбували болі в спині, але після першого заняття я отримала щось більше, ніж фізичне навантаження. Практика йогою допомогла позбутися сумнівів і неуверености в собі. Крім того я знайшла коло спілкування, людей, яким не байдуже їхнє тіло. Саме там я створила своє позитивне оточення і воно дає можливість стати більш ефективним і гармонійною людиною.

Кожен має свої стимули для заняття йогою, але до цього потрібно прийти самостійно, адже йога — це в першу чергу відсутність насильства у будь-якому прояві.

Якщо ви бажаєте:

  • Збільшиш власну енергетику
  • Зміцнити здоров’я
  • Досягти стану рівноваги, осознаности, гармонійності
  • Змінити свій характер
  • Отримання гнучкості мислення і тіла

На додачу пропоную вам музику для заняття йогою завантажити її можна тут

Для того, щоб не пропустити нові статті підписуйтесь на розсилання.  Залишайте свої коментарі та запитання. Цікаві статті за різними тематиками шукайте у змісті. Буду вдячна, якщо поділитеся цією статтею в соціальних мережах.