Ювелірні тренди 2013 від Джейсона Арашебена.

Кожен рік модні журнали приділяють більшу частину уваги тенденціям у біжутерії та аксесуарах із недорогоцінних металів. Тим не менш, модні тенденції існують і в ювелірній справі.

Багато ювеліри прагнуть відійти від класики і привнести щось своє, але вдається це природно не всім. Одним з найбільш успішних і популярних дизайнерів ювелірних виробів на сьогоднішній день є молодий, але дуже перспективний американець Джейсон Арашебен. Особливість даного дизайнера полягає в тому, що він вміло може перетворити цілком звичайну річ у твір мистецтва. Беручи за основу предмети, що зустрічаються в повсякденному житті, він копіює їх форму в дорогоцінному металі і усыпает всю поверхню виробу діамантами.

Ювелірна мережа магазинів Jason of Beverly Hills існує порівняно недавно, але вже встигла зробити фурор у багатьох елітних колах. Прикраси від JBH нерідко можна зустріти на червоних килимових доріжках, крім відомих музикантів, акторів і спортсменів, серед його клієнтів були такі поважні люди, як наприклад принцеса Латіфа.

Не дивлячись на популярність серед знаменитих мешканців Лос-Анджелеса, всесвітню славу ювелірові принесли його вдалі співпраці з іншими дизайнерами, фірмами та організаціями. Наприклад, після того, як він створив унікальні чемпіонські кільця для баскетбольної команди Lakers, розмови в спортивних колах про ювелірній роботі Джейсона не вщухають досі.

Найважливішим кроком у кар’єрі Арашебена стала угода про співпрацю з світової серією покерних турнірів. Джейсон Арашебен виступив в ролі дизайнера головного браслета для переможця WSOP 2012. Фіналіст турнірної серії отримав цей ювелірний шедевр: браслет з білого золота та інкрустований білими діамантами, на який розміщено логотип WSOP з жовтого золота і карткові масті, кожна з яких була зроблена з дорогоцінного каміння (рубіна і чорного діаманта). Браслет WSOP 2012 має яскраво виражений характер марки JBH, але в теж час при створенні Джейсон взяв за основу традиційну форму чемпіонського браслета.

Нещодавно ювелір офіційно заявив про те, що створення браслета WSOP 2013 також ляже на його плечі. А це означає, що після попереднього успіху, йому доведеться дуже добре попрацювати над дизайном і продумуванням елементів браслета.

«Діаманти як стиль життя» говорить нам Джейсон Арашебен і він дійсно правий, адже діаманти ніколи не виходять з моди. Але що ж марка JBH зможе запропонувати нам на 2013 рік?

Syringe ring 1REDУ цьому сезоні варто носити масивні прикраси і якщо мова йде про величину діамантів, то зазвичай залишається тим же. Також в цьому році актуальні камені різних кольорів і неважливо чи буде це берил або діамант рожевого кольору, головне не боятися відходити від класики.

Зупиніть свою увагу на незвичайній формі. Наприклад, кільце у вигляді шприца, наповненого рубінами від JBH і Маркуса Молінарі, або потрійне кільце з чорними діамантами у вигляді кігтів. Також магазин JBH пропонує неймовірне безліч прикрас у вигляді різних предметів, як, наприклад, револьвери, леза, дитячі соски, підвіски у вигляді мультяшних персонажів і багато іншого.

Найсміливіші зможуть одягнути продукт творіння ювелірної марки JBH і спортивного бренду Nike кросівки моделі Dunk High з діамантовими логотипами і елементами з дорогоцінних металів.

crsvr_shoes-620x731Дивлячись на недавні творіння, можна сказати, що Джейсон Арашебен піддався модного ювелірного тренду цього року – рожеве золото. Даний вид дорогоцінного металу виглядає не так суворо і точно зверне на себе увагу, особливо якщо буде прикрашений яскравими каменями.

Не дивлячись на грайливість і навіть можливо якусь зухвалість ювелірних виробів Арашебена, обручки для весілля від марки JBH виглядають більш ніж елегантно і розкішно. Але і тут тих, хто захоче виділитися, чекають незвичайні огранювання діамантів і цікаві кольори. Каталог ювелірних виробів JBH можна подивитися на офіційному сайті.