Kievlinza інтернет-магазин оптики

optika

У нинішній час існує велика різноманітність контактних лінз, які відрізняються як своїм зовнішнім виглядом, так і своїми характеристиками. Саме тому кожна людина, у якого є проблеми із зором, може підібрати собі вироби, максимально відповідні його запитам. Однак перед вибором обов’язково необхідно ознайомитися з видами контактних лінз і їх характеристиками.

В Інтернет-магазині «Kievlinza» представлений широкий вибір лінз, окулярів та аксесуарів для них. Якщо вас цікавлять контактні лінзи, то вам доведеться перейти у відповідний розділ, в якому перед вами відкриється кілька категорій, що відрізняються представленими в них видами лінз.

По режиму носіння лінзи бувають одноденні і традиційні. Найлегше доглядати за одноденними оптичними виробами. А якщо бути точніше, то тут догляд зовсім не потрібен. Їх можна після використання просто викинути і все. А традиційні припускають багаторазове використання. Зазвичай термін їх служби складає від 3 місяців до одного року. Також є лінзи, які обов’язково потрібно знімати і давати очам час для відпочинку, але є і ще одна категорія лінз, які можна носити постійно. Однак використовувати їх необхідно не більше місяця. Всі ці контактні лінзи а також оправиот Kievlinza можна купити у них на сайті http://kievlinza.ua/. Доступні ціни та широкий вибір дозволять підібрати саме ті лінзи, які найкраще вам підходять.

По виду використаного для створення лінз матеріалу вони діляться на жорсткі і м’які. З цього питання краще порадитися з офтальмологом, який підкаже, які лінзи рекомендується використовувати при ваших хворобах. Або ж можна з цього питання порадитися з консультантами інтернет-магазину «Kievlinza», які знають про особливості різних видів лінз не менше, ніж лікар.

Зазвичай контактні лінзи купуються при наявності якихось проблем із зором. Є терапевтична оптика, яка допомагає при лікуванні різних захворювань очей. Оптичні лінзи використовуються для корекції зору. Є також косметичні лінзи. Їх найчастіше купують люди, які мають вроджені чи набуті дефекти очей.

Існує ще один вид лінз, який швидше використовується не для лікувальних цілей, а просто для зміни іміджу. З їх допомогою можна змінити колір очей або відтінок, зробити собі котячі очі та ін.

Але якщо ви все таки не наважуєтеся поки на контактні лінзи, для вирішення проблем із зором можна купити стильні та практичні окуляри. На сайті магазину «Kievlinza» навіть є онлайн-примірювальна, в якій можна підібрати найбільш підходящу оправу не виходячи з дому.