Кімнатний Кротон. Догляд та утримання кротона

Яскравий і несхожий на інші рослини - кімнатний кротон прикрасить будь-який інтер’єр. У мене кротон трохи більше 5 місяці, але вже виріс потужний кущик і він радує в будь-яку погоду. У природний умовах кротон проростає в тропіках і субтропіках, де підвищена вологість, але незважаючи на це він чудово відчуває себе на підвіконні біля батареї. З власного досвіду хочу сказати, що кротон – кімнатна рослина, НЕ требуещее надзвичайних зусиль, для вирощування.

Полив по мірі висихання грунту. Не любить прямі сонячні промені, вони обпалюють рослина, але світло для нього необхідний, так як окрас листя залежить від кількості світла, яке він одержує. Підгодовую раз 2-4 тижні комплексним універсальним добривом, яке надає сили рослині і покращує забарвлення. З шкідниками поки не стикалася. Свій кущик я отримала з держака який зрізала у дорослої рослини в липні місяці. Поставила у воду і через днів 5-7 почали з’являтися корінці, через півтора тижні коріння були величезна і потужні. Висадила кущик в універсальну землю. Так він ріс місяці два.

Кротон кімнатний

Перевалка кротона

Коли коріння стали видні з отверствий внизу горщика, я вирішила зробити перевалку кротона, перевалка – це коли старий ком не руйнується а просто поміщається в більший вазон.

Ось такий вазон я для нього вибрала. На дно обов’язково потрібно покласти дренаж, він захистить коріння від загнивання, в разі надмірного поливу.

Кротон кімнатний

Перевалка кротона кімнатного

З того моменту як я робила перевалку у мене виріс ось такий красень:

Кімнатний Кротон. Кротон кімнатний пересадка

Кротон кімнатний фото

Якщо зрізати верхівку, то почнуть рости бічні пагони. До речі кротон ще й цвіте, але квіти дуже скромні. Але якщо ваш кущик випустить колір, то ви все робите правильно і Полосатики добре у вас.

Для того, щоб не пропустити нові статті підписуйтесь на розсилку. Цікаві статті з різних тематик шукайте в змісті. Буду вдячна якщо поділіться цією статтею в соціальних мережах.