Коко, червоні троянди і мільйон незабутніх ароматів

Парфум від ШанельПарфум від Шанель ось вже 90 років залишається на піку популярності у всьому світі. Кожна нова лінія парфумів є незмінним втіленням стилю і елегантності. А в 2001 році було створено розкішний парфум Мадемуазель Шанель на честь засновниці елітного будинку моди, імперії вишуканого смаку і витонченого аромату – Габріель Коко Шанель.

Габріель Шанель народилася в 1883 році в бідній сім’ї, виховувалася в притулку. Але такий сумний факт народження ніяк не вплинув на її подальшу щасливу долю – вона стала кумиром всіх жінок планети, новатором у всіх своїх починаннях, заслуженої володаркою«Оскара» в світі моди.

Все починалося в далекому 1908 році, коли Коко відкрила свою власну майстерню з виготовлення дамських капелюшків. Трохи пізніше вона подарувала світові маленьке чорне плаття і знаменитий твідовий жакет, які стали символами елегантного стилю. У 1921 році власниця численних бутиків в Парижі, Коко Шанель, переконала відомого парфумера, Ернеста Бо, створити для неї парфуми, яким не буде рівних. У результаті довгих і болісних експериментів з рослинними оліями і нестійкими альдегідами, Ернест Бо отримав кілька пробних варіантів духів, з яких Коко Шанель вибрала сподобався їй аромат. Назвали його \” Шанель № 5\”. Коко пояснила, що 5 – це її улюблене число.

Звідси бере початок історія знаменитого парфумерного бренду. Якщо бути точніше, вона починається з французького містечка Грас, де розкинулися плантації травневої троянди(центифолії) і жасмину. Ці квіти є одним з основних компонентів духів – адже троянда входить до складу більшості ароматів Шанель. І по сей день, щоб наповнити флакони духами, з плантації вручну збирають тонни пелюсток центифолії.
Ароматні лінії Шанель нового покоління, такі, як Шанель Коко Мадемуазель, Шанель Алюр. Шанель Шанс і багато інших, також встигли завоювати шалену популярність – умілими руками парфумерів створюються аромати ранкової троянди, жасмину, крапельок апельсина, букети ірису, пачулі, гіацинта, теплі нюанси літа і східні композиції …

У наші дні торговий дім Шанель входить у п’ятірку кращих світових брендів. А парфумерна лінія від Коко Шанель постійно оновлюється, незмінно лише одне – випускається продукція залишається такою ж популярною і улюбленою.

Травнева троянда, жасмин і ще 80 компонентів в одному флаконі, які підкорили всю планету – а чим ще пояснити той факт, що кожні 2-3 хвилини у світі продається флакон знаменитих парфумів!