Купальники танкіні 2013.

Купальники танкіні 2013Вибір купальника – це непросте завдання для будь-якої жінки, адже на пляжі погляду оточуючих відкриваються практично всі частини тіла. Далеко не всі жінки можуть похвалитися ідеальними пропорціями, що призводить до появи почуття закомплексованості. Щоб подарувати повній жінці на пляжі почуття впевненості, був створений купальник танкіні.

Цей вид купальника зовсім не схожий на інші моделі, так як складається з двох частин: топа і плавок. Верхня частина купальника може бути дуже різноманітна і виглядати як:

- топ з поролоновими чашками для підтримки та надання гарної форми грудей;
- топ з чашечками на гелевою основі;
- топ-бандо;
- топ з ефектом push up;
- топ у вигляді звичайної майки на бретельках.

Вибір конкретного виду верхній частині танкіні безпосередньо залежить від типу фігури. Наприклад, щоб створити додатковий об’єм грудей, варто придбати танкіні з поролоновими чашками. Якщо у вас досить велика груди, то варто зупинити вибір на топі з ефектом push up.
Нижня частина купальників танкіні буває у вигляді звичайних плавок або шортиків. Зупинити вибір на плавках або придбати танкіні з шортиками – це вирішувати тільки вам. Зверніть увагу, що при повних стегнах не рекомендується вибирати моделі з заниженою лінією талії, щоб візуально не надати додаткового обсягу.

Купальники танкіні 2013 3Актуальні моделі танкіні.

В цьому році виділено декілька напрямів для цього виду купальників, тому абсолютно будь-яка жінка зможе підібрати собі модель танкіні.
Дуже актуальні будуть танкіні з відкритою верхньою частиною, що нагадує бандо. Такі моделі танкіні виглядають неймовірно сексуально і оригінально. Для зручності така модель купальників танкіні може мати бретель-зав’язку, фиксирующуюся на шиї.

Для жінок, що віддають перевагу активних відпочинок, підійдуть танкіні в спортивному стилі. Як правило, танкіні в цьому стилі представлені у вигляді топа, що нагадує класичну борцовки, і шортиків. Лаконічна форма і однотонна кольорова гама танкіні в спортивному стилі може бути доповнена контрастним кантом.

Дуже жіночно виглядають танкіні в романтичному стилі. Такі моделі купальників щедро прикрашені драпіровками, воланами і воланами. Однаково красиво виглядають танкіні як однотонною колірної гами, так і мають барвистий квітковий принт.

Колірна палітра, обробка і принт модних танкіні.

У цьому модному сезоні особливо актуальний малюнок «меандр». Це зовсім не дивно! Різнокольорові «зигзаги» меандру нагадують безкраї хвилі океану.

Популярна в цьому сезоні східна тематика знаходить своє відображення і в купальниках танкіні. Фантазійні візерунки Азії, оригінальні декоративні прикраси і типовий східний принт прикрашають багато актуальні моделі танкіні.

Життєрадісний і чарівний горошок на танкіні – це своєрідна інтерпретація стилю ретро в пляжній моді. Моделі танкіні в горошок завжди виглядають елегантно і не потребують додаткового декорі.

Багатий вибір кольорів та моделей купальників танкіні дозволить цього літа не тільки приховати недоліки фігури, але і виглядати стильно і сексуально на пляжі. Тому вибирайте оригінальні танкіні і насолоджуйтеся довгоочікуваним відпусткою.