LEGO відмовляється від пластмаси

Відомий виробник конструкторів LEGO шукає альтернативний матеріал для 60 мільярдів цеглинок, які він випускає щорічно.  Нова стратегія LEGO передбачає відмову від продуктів переробки нафти до 2030 року.

Це логічний крок на шляху до зниження впливу на навколишнє середовище. Якщо подивитися на обсяги викидів CO2 в зв’язку з нашою діяльністю, то їх більша частина припадає на етап, який передує відвантаженню сировини на наші заводи, – повідомили в прес-службі LEGO Group.

Lego-figurki

Близько ¾ викидів вуглекислого газу в рамках діяльності LEGO доводиться на видобуток і переробку нафти, продукти якої використовуються у виробництві дитячих іграшок. Компанія також інвестує в розвиток вітрових електростанцій. Однак цього недостатньо. Досягти реального прогресу в збереженні навколишнього середовища вдасться, тільки відмовившись від пластику на основі нафти, вважають в компанії.

До речі якщо ви шукаєте якісне LEGO у Львові тоді вам можна скористатися посиланням: lvbrick.com.ua/about де ви знайдете широкий асортимент LEGO по доступній ціні.

Три роки тому LEGO поставила собі за мету стати на шлях сталого розвитку, але швидко зрозуміла, що проект зажадає від неї серйозних зусиль.

На досягнення мети 2030 року мають бути витрачені величезні гроші, – заявили в компанії.

Нові цеглинки, швидше за все, збережуть зовнішній вигляд і тактильні відчуття. Це буде як і раніше пластик, тільки не має нічого спільного з нафтою.

LEGO розуміє, що одній їй не впоратися, і закликає компанії з інших галузей шукати нові матеріали спільно.

Ми – невеликий гравець, якщо дивитися в глобальному масштабі. Наша компанія виробляє 60 мільярдів цеглинок в рік, але в загальному споживанні пластмас це дуже мало. Тому нам не впоратися самотужки. Сподіваюся, власним прикладом ми надихнемо інших, – сказав представник LEGO.

lego