Модні аксесуари з шипами

Прикраси з шипами

Мода, як і час, не стоїть на місці. З’являються нові тенденції або повертаються старі. Зараз новий тренд – аксесуари з шипами. Це нагадує панк і рок, який присутній у світі моди протягом сторіч. На даний момент жоден з показів дизайнерів не проходить без модних аксесуарів з шипами.
Прикраси з шипами підходять до будь-якого одягу. Як відомо, аксесуари надають нашому зовнішності шик і блиск, також з їх допомогою люди виражають свою індивідуальність. Це можуть бути браслети, обручі, сумочки, ланцюжки, брелок, рукавички і так далі. Крім того, що їх можна придбати у звичайних магазинах, є можливість зробити такі речі своїми руками. Так як застосування даних прикрас і так привертає увагу, не варто свій наряд перевантажувати яскравими ОТЕНКО і додатковими аксесуарами. Будь костюм вимагає свого доповнення, але не з усією одягом слід поєднувати прикраси з шипами.

З чим носити аксесуари з шипами?

Браслет з шипами з чим носитиГоворячи про широких шкіряних браслетах з шипами, варто зауважити, що вони підходять до шкіряних курток, синім або чорним джинсам. Також вони доречні у поєднанні з черевиками на невеликому каблуці або високому, але стійкому. Вони чудово виглядають не тільки з однотонною одягом, але також з речами в смужку чи клітинку.
Але якщо у вашому перевазі стиль рока, то прикраси з шипами з металу можна носити і з літніми сукнями. Можна доповнити свій наряд ременем. Також вони будуть чудово виглядати з легким топом, легінсами. Не варто перевантажувати свій образ іншими ювелірними прикрасами.

Куди носити такі аксесуари?

Браслет з шипами з чим носіть2Все залежить від вашого світогляду. Їх можна надягати на прогулянку, на побачення з хлопцем, в клуби, на дискотеки та інші заходи. Одягаючи їх на вечірній захід, слід пам’ятати, що ці аксесуари не можна поєднувати з такими дорогими прикрасами, як діаманти, золоті ланцюжки та каблучки. Якщо ж вирішили їх надіти, тоді використовуйте мінімум аксесуарів з шипами з металу.
Йдучи в ресторан, слід надягати щось менш помітне. Наприклад, обруч, невеликий браслет, прикрашений маленькими шипами. Якщо все-таки віддали перевагу прикраси з шипами, то не потрібно надягати взуття або одяг з їх наявністю.
Мода завжди вражала своїм божевіллям. Ці нові тенденції – тому підтвердження. При виборі будь-якого вбрання та аксесуарів потрібно не тільки враховувати свій стиль, а й брати до уваги сприйняття людей. Не потрібно боятися змін в своїй зовнішності! Сміливо експериментуйте!