Модні стрижки 2013 для всіх.

Модні стрижки 2013 2Модні стрижки стали невід’ємною частиною стильного образу. Для модниць 2013 рік пропонує нові тенденції в зачісках і стрижках, які представлені в іншому жанрі відносно попередніх років. Стрижки 2013 року несуть в собі дівоче простоту, природність і легкість, не зобов’язують до довготривалих укладок. Нові напрями не вимагають наявності пишної шевелюри і несуть в собі різноманітність як для довгих струмуючих локонів, так і для зовсім коротко стрижене волосся.

Так чому ж здивують стильних кокеток модні стрижки нового року? Не секрет, що Модні стрижки 2013 1мода повертається і найкраще нове – добре забуте старе. Стилісти рекомендують короткі зачіски, припускаючи закритий потилицю, трохи подовжені віскі і довгу чубок, відкриваючи вуха. Такі стрижки мають трохи фривольний і одночасно безпосередньо природний вигляд, до того ж вони легкі в щоденній укладанні і не вимагають особливого догляду. Без зайвої праці таку зачіску можна перетворити кількома штрихами для вечірнього виходу. Не варто упускати і саме оформлення чубчика. Тут вже можна розгулятися і Модні стрижки 2013поекспериментувати з довжиною, асиметрією і, звичайно ж, з кольором. Наприклад, темний колір волосся можна розбавити кількома світлими пасмами на самому чубку.

Чоловіки теж не залишаться без уваги. Для них 2013 рік пропонує довгі чубчики або короткі стрижки зі злегка безладної чубчиком. Популярна в 90-х роках, стрижка «Напівбокс» з коротким потилицею і подовженням тім’яній частині, в основному з чубчиком, є відмінним прикладом, де з нею можна виконувати різні стилістичні маневри. Такими нюансами перукарі підкреслюють розкутість і натуральність, як базові елементи модних стрижок 2013 року.