Модні тенденції в зачісках

модні зачіски 2013 3Якщо ви прямуєте моді цього сезону, при виборі зачіски віддайте перевагу різкості і чітким лініям. Модні журнали рясніють фотографіями моделей в іміджі 80-х – яскраві кольори в одязі і прямі чубчика, загострені стрижки і чіткі лінії в зачісках. Провідні консультанти в області іміджу радять підкреслювати текстуру волосся кольором і стрижкою – це додасть більше виразності рисам обличчя.

Дівчатам з короткими волоссям рекомендують стрижки драбинкою і укладання кучері. За допомогою даних стрижок природна краса вашого волосся виявиться більш виразною. Укладання «боб» буде придатною для рівних волосся – вона підходить будь віковій групі і дуже проста в укладанні.

Залишиться неймовірно популярною тенденція зачісувати волосся назад – ці модні зачіски 2013 2зачіски чудово підійдуть для прихильник класичного стилю, проте не виявляться зайвими і в glam образі, також анітрохи незначно, що це – нескладний і старанний «балетний» хвостик або розкішна і чінная характерна прилизана стрижка.

модні зачіски 2013

Актуальними залишаться і гладкі і прямі зачіски. Традиційна класика, особливо якщо вона з вставками нових віянь, завжди буде вигідно виділяти вас в масі однакових типажів. Затребуваною буде і зачіска з кучерями, причому не важливо для якої довжини – таким чином ви зберете легкий і романтичний образ.

Укладання цього сезону – акуратна і спокійна, проте нетрадиційних рішень теж є місце – особливо на коротких волоссі.

У фарбуванні не здає позиції мода на природні кольори і відтінки, таким чином потрібно дуже підібраний поєднувати основну та додаткові кольору. Знову повертається мода на акцент на «відросло коріння» – причому, якщо це блонд, слід фарбувати коріння в колір, який буде темніше основного всього на один-два тони.