Модні тенденції від DenimWall

Тому питання часто звучить не «що носять цього сезону», а, швидше, «що роздягають в цьому сезоні». Яка частина нашого тіла є трендової і не потребує драпіровці? Давайте подивимося на одностайно визнаних фаворитів модного сезону 2012 року – відкриті плечі.

Колекції цього року рясніють сукнями, светрами, маєчками з відкритими плечима або на одне плече. Не приховуємо, в цьому, як ніби невинному жесті, закладений одночасно безтурботний і вабливий ефект, майже «випадковий» шарм. Цей стиль чудово жіночний і кокетливий одночасно, не зможе залишити байдужим чоловіка. Безумовно, відкриті плечі – не відкриття сезону – але цього року провідні дизайнери і зірки килимових доріжок довели цей стиль до досконалості. Прийшла пора відкрити плечі.

Головне достоїнство стилю – його універсальність для різних фігур. Плаття, стекающее з ключиць, малює лінію плеча більш витонченою, ніж плаття з бретельками або рукавами. При цьому будь-які плечі будуть виглядати більш ніжно. Наприклад, пишні жінки при бажанні можуть вибрати більш тонкий однотонний шовк або шифон, відкрити одне плече, а руки нижче ліктів прикрасити шаллю або хусткою. Часто блузи і сукні з відкритими плечима мають вільний крій до талії, що допоможе прикрити живіт і перевести увагу на лінію шиї і плечей. Трикотажні обтягуючі сукні, навпаки, ідеально підходять для тих, хто бажає підкреслити свої форми. Наприклад, сукня Electra з осінньої колекції Sinful.

Відкриті плечі виглядають не тільки доречно, але і виграшно, як для повсякденних, так і для святкових приводів. Наприклад, стриманий стиль сукні Like a Prayer від Affliction підійде для ділових зустрічей протягом дня, але варто приспустити одне плече, і ось вже у ваш стиль додана легка провокація для виходу в «вечірнє світло».

Варіантів відкрити плечі і викликати мрійливий зітхання у чоловіка існує безліч. Вибирайте свій стиль, свій неповторний образ, адже тільки ви знаєте свою таємну зброю, свою унікальність. Відкрийте завісу цікавим поглядам, але лише трохи. Нехай головне залишиться не для всіх.