Модний макіяж для ваших очей 2013

макіяж очей шолубыхПри підборі макіяжу стилістами величезна увага приділяється очам. За допомогою різноманітного макіяжу очей можна змінювати образи кожен день. Зараз кожна жінка зобов’язана вміти виконувати мінімум два види макіяжу: денний і вечірній. При виборі стилю макіяжу очей потрібно керуватися багатьма параметрами, враховуючи ваш тип особи, одяг, обстановку. На роботу ока варто фарбувати косметикою натуральних відтінків. Наприклад, виберіть пастельну помаду замість червоної, і бежеві тіні замість фіолетових. Туш краще вибрати з ефектному подовження і підкручування вій. Але якщо ви плануєте особлива подія, яка пройде увечері, фарбуватися варто більш яскраво. Тут знадобиться олівець або чорний олівець, тіні з атласною текстурою і насиченим кольором.

Якщо очі у вас узкопосаженны, світлий відтінок тіней наносити ближче до перенісся, а Макіяж очей кариехтемний – по зовнішньому краї очей. Кайал – відкриття останніх років для ефектного макіяжу. Кайал абсолютно нешкідливий для очей і може наноситися на слизову Кайал випускається з гіпоалергенних матеріалів. Якщо ваші очі дуже маленькі, підводка з її чіткими лініями – не кращий вибір для макіяжу очей. Якщо ви не вмієте проводити тонкі лінії підводкою або олівцем, використовуйте для цього темні тіні. При носінні окулярів для виправлення короткозорості макіяж очей рекомендується робити непомітним. Візажисти говорять, окуляри для короткозорості збільшують очі. А при далекозорості, навпаки, треба накладати більш яскравий макіяж навіть вдень

Стилісти часто використовують у своїх показах техніку «smoky eyes». Якщо ви мрієте ненадовго побути моделлю, дотримуйтесь простий інструкції цього макіяжу. Прозорі тіні (зазвичай це сріблястий колір) використовуються під бровами. Другий колір палетки, більш насичений накладається під самим світлим, на столітті. Наносимо самий густий колір макіяж зелених очейпалетки на кисть і підводимо очі подібно підводці. Палетки для даного стилю макіяжу виробляються всіма провідними виробниками декоративної косметики В останні роки зразкові чорно-сріблясті смокі айз замінюються бузковими, синіми, коричневими.

Нанесення бази під тіні значно продовжить життя вашому макіяжу. Якщо ви створюєте пляжний макіяж або перебуваєте в зоні високої вологості, використовуйте тіні-мус. Такі тіні, якщо їх використовувати з базою, не підведуть в будь-яку погоду. Туш – заключний штрих макіяжу очей. Жінки з чутливими очима повинні набувати безпечну туш, не викликає роздратування. У денному освітленні кілька шарів туші будуть виглядати зухвало. Для свята або вечірки нанесіть кілька шарів. Дуже важливо розчісувати вії після кожного шару для охайного вигляду.