МОНІКА МАРТІН ЛУКУЕ, колишня дружина Принца Іспанії, озвучила ім’я свого майбутнього чоловіка в бутіку NAULOVER в Барселоні!

Моніка і Хосе11 липня 2013 року Моніка Мартін Лукуе, колишня дружина Його Превосходительства Фернандо Умберто Гомес-Асебо і Бурбон, гранда Іспанії, одного з п’яти дітей доньї Пілар (Повний офіційний титул доньї Пілар: Її Королівська Високість донья Марія дель Пілар Альфонса Хуана Вікторія Луїза Игнасия де Тодос лос Сантос, інфанта Іспанії, герцогиня Бадахосская, вдовуюча віконтеса де ла Торре), з яким вона перебувала у шлюбі з 27 листопада 2004 року і з яким у 2011 році вони стали жити окремо за взаємною згодою і в кінці кінців в 2013 вони офіційно розлучилися, будучи прихильницею каталонської марки NAULOVER(офиц. представник NAULOVER в Росії і СНД шоурум GIARDINOELISO) у вкрай щасливому стані приїхала в бутік NAULOVER в Барселоні підібрати собі відповідний річний образ , в якому вона збиралася піти на показ іменитого бренду Каталонії 12 липня 2013 року.

Саме в цей день, підбираючи собі одяг і коментуючи весняно-літні тренди, Моніка Мартін Лукуе нарешті озвучила Іспанської програмі Серце (TVE1 CORAZON) ім’я її майбутнього обранця. Ним виявився кордовський підприємець Хосе Мануель Изага Фернандес. Вона з захопленням розповіла про їх весільних планах, крім того, вона прагне створити сім’ю разом зі своїм майбутнім чоловіком.

Моніка і Хосе – давні друзі, і вони зрозуміли, що створені одне для одного і що їм слід одружитися, тому що “ми хочемо бути разом назавжди» – саме так впевнено вона сказала в програмі. Хосе Мануель побачив, що після її відділення від сім’ї Доньї Пілар де Бурбон, вона поринула в глибоку печаль і що їй потрібно повністю змінити життя і жити одним з найкращих періодів її життя і він завжди був готовий знаходитися поряд з нею і надавати їй підтримку у найважчі для неї хвилини, що він і робив. Коли Моніка виходила зі стану своєї печалі, вона зрозуміла, що любила людину, яка була завжди поруч, з яким їй хотілося б розділити залишок всього свого життя. » Це почуття виникло раптово, як кохання з першого погляду», – додала вона.

Моніка і Хосе2Моніка Мартін Лукуе також сказала, що її колишній чоловік знає, що вона збирається заміж і був радий цій новині. «Кожен має право на своє життя і кожен має право бути щасливим» – сказавши це вона підкреслила, що Фернандо Гомес-Асебо як і раніше залишається для неї підтримкою і дуже особливою людиною. Фернандо також змінив своє життя з Беатріс Перес, який був неодноразово помічений.

Нова пара ще не озвучила дату свого весілля і як сказала Моніка, вони хочуть організувати спокійно день її проведення, в який вони об’єднаються для того, щоб бути завжди разом.

І ось вже 12 липня 2013 року, відразу ж після інтерв’ю, ми бачимо щасливу пару разом, Моніку Мартін Лукуе і Хосе Мануель Изага Фернандеса, на показі колекції Весна-Літо 2014 марки NAULOVER в Барселоні, які вже не приховують своїх стосунків від об’єктивів і очей папараці!

Побажаємо їм щастя!

Автор:

Васильєва Вікторія