Монохромні вбрання, взуття та аксесуари – тренд літа 2013.

монохромні вбрання 2013 3Провідні дизайнери та будинки моди в цьому 2013 пропонують повернутися до основ з точки зору кольору, так що залиште сміливі квіткові принти у минулому, тенденції моди беруть штурмом монохромні вбрання. Монохромним є один колір, який перетікає в різні відтінки.

Оскільки ми звикли до великої кількості м’яких пастельних і сміливих неонових кольорів, а також красивим квітковим принтам, то може здатися, що монохромна тенденція нудна і простувата. Однак вона дозволяє легко змішувати і зіставляти різні частини гардероба, а також експериментувати з малюнками на нарядах.

монохромні вбрання 2013 2Як носити монохромний тренд 2013

Поєднання чорного і білого є класичним методом моделювання, проте дана тенденція втратила свою привабливість останні пару сезонів. Завдяки Marc Jacobs, ця тенденція робить велику повернення протягом 2013 року. Основна увага модельєри звернули на чорно-білий тренд із сміливих шістдесятих років, який легко можна використовувати як для повсякденного життя, так і для ділових заходів.

У майбутньому сезоні ми побачимо монохроматичні моделі нарядів в горошок, смужку, зигзаги, зебру, які будуть запропоновані в різних формах і різної довжини. Крім монохромних нарядів в цьому в сезоні в моді монохромні аксесуари та взуття. Монохромні вбрання можна легко комбінувати з нарядами в яскравій палітрі, щоб додати сплеск кольору в ваш образ.

монохромні вбрання 2013

Крім того, монохромні вбрання прекрасно підходять для різних випадків і подій. Наприклад, монохромні сукні можна використовувати для святкування весілля родичів і знайомих. Носіть монохромні вбрання в офіс, а додавши всього кілька сміливих аксесуарів і туфлі на підборах, такий наряд ви вже зможете використовувати для вечірнього заходу.
Для теплої погоди обирайте вбрання в більш світлих тонах. Переконайтеся, що включили монохромну тенденцію не тільки в нарядах і аксесуарах, але і в макіяжі. Макіяж очей можете робити у вигляді смугастого або пунктирного нейл-арту, що стосується макіяжу губ, то можна спробувати використання чорної помади, якщо ви досить сміливі.
Чорно-біле поєднання є воістину позачасовий комбінацією.