Пальто 2013

Bottega VenetaПравильне пальто вибрати не завжди легко.

У цьому сезоні модні пальто 60-х років. Bottega Veneta, Aquilano. Rimondi – попереду всіх. Їх лялькові пальто чарівні: стильні, яскраві, короткі, з смужками, акуратними комірцями, великими гудзиками.

У Giambattista Valli, Ermanno Scervino, Loewe, Prada – версії моделей більш дорослі – для буднів, вечорів, театру. Об’ємні коміри або плечі, помітні гудзики.

Пальто шиють у коледж-гел стилі з яскравої клітини замість жилетів і спідниць. Carven і Ashish радять восени 2013 «шотландку» затишну, як плед. Пальто носять як плаття: міні виглядати не повинно.

ШинельШинель. Приталені і довге пальто разом з туфлями або ботильйони відмінно виглядають. У пальто Gucci Haider Askermann, Antonio Marras, ноги довгі, талія тонка, королівська постава, красиві плечі. Суворі відтінки: темно-синій, сірий.

Тим, хто любить шпильки, підійдуть пальто в підлогу.

Накидка. Накидка – більш смілива і елегантна накидка, ніж повноцінне пальто. Метри радять ховатися від негоди в накидці: Alexander Wang, Altuzarra, Chloe, Dior, Chanel. У моді класичні кольори: білий, бежевий, двосторонній варіант, чорна накидка з підкладкою червоного кольору, яка з’являється і зникає при ходьбі.

Alexander Wang