Підготовка до новорічного корпоративу

Більша частина життя працюючої людини проходить на роботі і здається нелогічним проводити Новий рік з працівниками а не в колі рідних і близьких, тому новорічний корпоратив на роботі проходить дещо раніше. Після щоденної рутини новорічний корпоратив – це подія, яка розряджає напругу і вносить щось нове в колектив. Обговорення цієї події буде темою наступних кількох тижнів, тому потрібно зробити цю подію приємною і позитивною подією для кожного

novogodniy korporativ

Підготовку слід розпочати заздалегідь

При підготовці Новорічного корпоративу слід врахувати три ключових моменту:

  • Тематика та форма проведення
  • Місце проведення заходу
  • Меню

Що мається на увазі під першим пунктом – це банкет або фуршет. Організація бенкету dvoretzbanket.ru може бути у вигляді звичайного, традиційного застілля з конкурсами або виступами, при цьому важливо попередити працівників про те, що їм слід підготувати.

Фуршет це найпоширеніший варіант для невеликих фірм. В залежності від форми урочистості гості підбирають вбрання.

Залежно від місця проведення свята, плануються конкурси та номера для розважальної програми. Найчастіше місцем проведення стає офіс – це один з найпоширеніших варіантів, але якщо ж все таки вирішили влаштувати вечерунку поза офісом, то важливо завчасно продумати місце і забронювати його на відповідну дату.

Меню – це ключовий момент, потрібно максимально врахувати смаки всіх гостей, але і в бюджет вкладеться, тому, як правило, на корпаративе присутній стандарний набір страв без певної тематики: кілька м’ясних, рибних страв, салати та фрукти.

З власного досвіду скажу, що дуже важливо, щоб на корпоративі був ведучий і неважливо це співробітник або професионал. Має бути людина, який направить енергію людей в потрібне русло.

А ще щоб не зіпсувати собі наступний рік потрібно конролювати себе, щоб не було болісно боляче і соромно)

З Наступаючим Новим Роком!