piercing Салон татуювання та пірсингу «TST»

piercing

Салон татуювання та пірсингу «TST» пропонує послуги з пірсингу пупка, вух і мови, а також по нанесенню кольоровий і одноколірної татуювання на будь-яку частину тіла. Пірсинг www.tattooer.kiev.ua/pirsing.html в Києві в цьому салоні виконають майстри з великим досвідом.

Ви можете не сумніватися, що в салоні вам не доведеться відчувати біль і незручності – майстри працюють професійно і швидко, використовується сучасне обладнання.

Робиться пірсинг навіть без попереднього запису – ви просто приходите в салон, вибираєте вид послуги і вже через п’ятнадцять хвилин виходьте задоволеними і оновленими. У вартість послуги входить ціна вироби для пірсингу з медичної сталі (в середньому становить 230 гривень). Без вироби за послугу ви заплатите від 160 гривень. Неповнолітні клієнти обслуговуються тільки в присутності батьків.

Діє акція на татуювання в Києві, докладніше на www.tattooer.kiev.ua. Замовляючи нанесення татуювання за розробленим для вас майстром салону ескізу, ви отримуєте знижку в розмірі 75%. Якщо ж на вашому тілі вже є татуювання, яка вам набридла, то ви маєте можливість замовити її швидке і безболісне виведення лазером. У салоні надаються послуги і по нанесенню татуажу брів, губ і очей. Невдалі лінії після татуажу в іншому закладі виводяться професіоналами «TST» швидко і безболісно за ціною від 500 гривень за роботу. На офіційному сайті компанії ви побачите велику галерею татуювань майстрів студії.

Доступні для ознайомлення реальні приклади робіт по татуажу. Справжні патріоти часто замовляють армійські татуювання різного ступеня складності малюнка і яких завгодно розмірів. Користується популярністю герб України, зображення козаків Запорізької Січі, гасла з прославлянням нашої країни і інша тематична символіка. Кожен день майстерня викладає в Інстаграм найоригінальніші свої роботи по татуювань.