Популярні процедури в салоні краси

Зараз салони краси надають такі послуги: пілінг, масаж обличчя і шиї, чистка шкіри, маски для обличчя, святковий і повсякденний мейк-ап і так далі. Потрібно пам’ятати, що в залежності від пори року процедури догляду розрізняються. Якщо

Депіляція

у зимовий час найбільш основне – це відлущування і харчування, то влітку – очищення і зволоження, адже так засмага буде лягати рівніше. З такою ж метою салон краси вам запропонує мезоліфтинг або біоревіталізація. До того, як пройти ці процедури вам слід порадитися з лікарем.

Депіляція

Чисто поголені ноги в наш час вже само собою разумеющаяся річ. Навіть у холодний період, коли їх не видно товстими брючками і панчохами, ноги повинні бути ідеально виголеними, інакше конфузних ситуацій під час інтиму уникнути не вийде. Найбільш безболісним і дієвим методом видалення волосся вважається епіляція за допомогою лазера, коли цибулин волосся наноситься пошкодження. Для того, щоб волосся не росли, вам потрібно знову робити епіляцію через 35-40 днів.

Розслабляючий масажРозслабляючий масаж

Масаж дозволяє відпочити, зняти напругу і втому. Салон краси надає антицелюлітні, оздоровчі, спа-масажі. Досить загальнодоступними стали шоколадні і медові масажі. Медовий масаж, крім того що вважається відмінним способом позбавитися від целюліту, здатний виводити шлаки з організму, живити шкіру, покращувати кровообіг. Шоколадний масаж знаменитий здатністю усувати втому і стреси.

Манікюр та педикюр

Манікюр та педикюр

Обов’язкові процедури для жінки – це педикюр і манікюр. Навколишні можуть постійно бачити ваші руки і вони вимагають ретельного догляду, оскільки як раз по руках можна з легкістю визначити ваш вік. У салонах краси вам обов’язково запропонують різні види манікюру. Найбільш часто виконується – це класичний манікюр нігтів, далі за популярністю йдуть апаратний, спа-манікюр та інші. Якщо є потреба, то можна наростити нігті або зробити нейл-арт.
Педикюр частіше роблять у літній сезон, коли носити відкрите взуття, але не потрібно забувати про нього і в холоди, оскільки шкіра має потребу у видаленні огрубілих частинок і харчуванні.
Крім вище перерахованих заходів, салон краси пропонує широкий вибір послуг. Нарощування волосся, різні перукарські послуги, лікувальні обгортання, фарбування брів і вій, поради фахівців. Перед
підбором салону краси зверніть увагу на відгуки і репутацію, і якщо вони приємні, спокійно йдіть туди.