Пост-реліз по виставці Chapeau 2012

23 серпня тріумфом закінчилася Х ювілейна виставка головних уборів, аксесуарів, сировини та обладнання CHAPEAU-2012, що пройшла Гостиному Дворі в Москві.

6000 гостей, експоненти з Росії, ближнього і далекого зарубіжжя, конкурсні та позаконкурсні покази, майстер-класи відомих дизайнерів, щоденні цінні призи в лотереї, показ колекції метра вітчизняної моди В’ячеслава Зайцева, показ дизайнера Олени Теплицької спільно з всесвітньо відомим хутровим аукціоном SAGA – все це 10-та ювілейна виставка CHAPEAU. У заключний день роботи виставки відбулося основне конкурсний захід: конкурс на кращий головний убір CHAPEAU-2012.

А Гран-прі конкурсу «Головний убір Шапо» – легендарна Корона Імперії Головних уборів, як завжди була бажаним призом і метою устремлінь конкурсантів.

Безліч красивих людей у ​​витончених головних уборах, квіти і теплі поздоровлення зробили атмосферу виставки неповторною.

Чекаємо Вас знову в Гостиному Дворі, в 2013 році! Відсвяткувавши свій 10-ти річний ювілей, з упевненістю можемо сказати – все тільки починається!