Практична порада від NAULOVER – Жіночий піджак: Як носити його, щоб це виглядало стильно?

Foto-S8F4PV8WВже осінь, той час року, коли важко вибрати, який одяг ми хочемо носити: дні і ночі все холодніше й температура вимагає одягнути піджак або пальто, але опівдні температура тепліше, і нам хочеться йти в меншій кількості одягу. Коли настає вечір, пора носити пальто.

Таким чином, очевидно, що в цей час року, нам потрібен піджак. Це хороший союзник, але4 нам необхідно знати, як його носити. Є багато тенденцій про те, як носити піджак, ми можемо провести з ним весь день, з ранку до полудня, закінчуючи день на заході. Не потрібно йти з ним, як з неприємністю, ми можемо грати з ним і створювати різні образи.

Носити піджак як аксесуар стало тенденцією і це не повинно стати тим, що нас турбує або дратує. Найбільш значимі люди в моді почали показувати цю тенденцію як практичний і шикарний спосіб, який надає Вашому вигляду досить відмітний стиль. Марки-лідери вже це зрозуміли і почали використовувати цю тенденцію в своїх шоу-показах. Ми можемо об’єднати піджаки з різною одягом і це повинно бути прекрасно прийнято майже для кожного типу піджака. Кожен день все більше жінок дотримуються цієї тенденції, тому що це практично.

Сьогодні ми дамо вам кілька варіантів про те, як носити піджак жінці. У залежності від часу доби, чи хочемо ми одягнутися тепліше чи ні і носити його в тій чи іншій мірі, це змінить наші дні повністю.

1Naulover робить ставки на вишуканість і індивідуальність і дає Вам два конкретних тренда, як носити жіночий піджак. Ранньою осінню, ми можемо засукати рукава піджака або пальто, зробивши прямі подвійні манжети або засукати їх до ліктя. Це безсумнівно буде більш індивідуальним підходом до Вашого стилю і Вам не буде занадто спекотно, але й не буде холодно.

5

Інший варіант, більш модний, це одягнути пальто на плечі, як накидку. Ця опція може бути застосована опівдні і протягом вечора, коли ми хочемо, залишатися в піджаку, але так, щоб нам не було дуже жарко від великої кількості одягу.

Всі види піджаків прийнятні для цього способу шкарпетки. Це зручний і хороший спосіб, щоб носити його, не відчуваючи дискомфорт. Інша справа, що це не єдиний спосіб, носити цей жіночий тренд, тому ми можемо адаптувати його найкращим чином для себе.

Автор: Васильєва Вікторія