Прекрасна шкіра в офісі весь день

Прекрасна шкіра в офісіУ всіх бувають дні, коли нас не залишає відчуття перевтоми і поганого зовнішнього вигляду. Що ж можна робити для свого зовнішнього вигляду, якщо потрібно сидіти в офісі весь день? Тут наведено кілька простих порад, якими можна скористатися на службі під час паузи або прямо за столом. Ви станете виглядати яскраво, відчувати свою неперевершеність і здоров’я.

Ще не розпочинався обід, а ви зараз відчуваєте себе пригніченою? Витратьте на себе тільки не скільки хвилин – і ваш настрій і зовнішній вигляд покращаться.

Сфокусуйтеся на руках і обличчі

Щоб освіжитися – помийте руки. Оскільки усюди (починаючи від дверної ручки, закінчуючи комп’ютерною клавіатурою) нас чекають безліч мікробів, які потім потрапляють на шкіру обличчя і провокують появу прищів і роздратування. Тому повчання номер один – частіше мити руки, щоб бути красивіше і чистіше. Особливо благотворно користуватися зволожуючому милом, а його приємний запах підніме настрій.

Крім цього, чисті руки – гарантія здоров’я. Оскільки бактерії з брудних рук можуть потрапити в очі, ніс і рот. З цієї причини не секрет, що від застуди, кишкових інфекція та грипу одним з надійний коштів є миття рук.

залишилися зайві десять хвилин? Вимийте обличчя з освіжаючим і ніжним очищує засобом. Потім візьміть трохи зволожуючого денного крему і скористайтеся декоративною косметикою: тушшю, консілером, пудрою або блиском.

Ви також можете використовувати п’ять хвилин, щоб на обличчя нанести маску. Дана рекомендація підходить для тих, хто працює вдома або впевнений, що колеги не здивуються, коли побачать вас з маскою на робочому місці.

Шкіру потрібно зволожувати

Надмірно довго вмиватися, а згодом знову фарбуватися? Тут вам підійдуть серветки для обличчя з матуючим ефектом, якими зручно протирати частини особи, схильні до високої жирності. Так як брудна шкіра стимулює почуття дискомфорту, вологі серветки – чудовий прийом, щоб швидко освіжитися. Можна їх зберігати в ящику столу або в сумочці.

Доглядайте за нігтями

Зробіть паузу на самостійний догляд за нігтями. Для цього у вас під рукою повинні бути деякі інструменти та знаряддя догляду. Хороший манікюр запобігає утворенню врослих нігтів, а також покращує зовнішній вигляд. Крім цього, коли ви замилюєте крем для нігтів і рук, ви стимулюєте мікроциркуляцію.

Якщо у вас дещо більше вільного часу, обов’язково загляньте в салон краси, для того, щоб зробити професійний манікюо. Це вам забезпечить істотний відпочинок під час трудового дня (наприклад, під час масажу рук можна відмінно релаксувати) і робить ваш образ закінченим.