Робимо ялинку із цукерок

Добрий день дорогі друзі!

Новорічні свята тривають і хотілося б поділитися ідеєю з приводу того, як зробити ялинку із цукерок. Це прекрасна композиція, яка стане чудовою прикрасою святкового столу. Крім того, це може стати чудовим подарунком! Ялинку із цукерок легко зробити своїми руками. Тим більше що цукерок зараз такий достаток, що очі розбігаються.

Для виготовлення своєї ялинки я використовувала:

  • Пляшку шампанського
  • Цукерки декількох видів
  • Дощик, стрічки
  • Шишки
  • Скотч

Пляшка стала основою ялинки, на неї наклеюємо рядами цукерки. Пляшка надає ялинці стійкість. Наклеїти цукерки можна за допомогою скотча або воскового пістолета. Між рядами цукерок поміщаємо дощик – це додасть ялинці більш охайний вигляд. Далі включаємо фантазію і дивимося, що у вас є. На верхівку можна приклеїти зірку або бантик, можна приклеїти шишки.

admin-ajax

Така ялинка порадувала наших гостей, адже вона повністю сьедобна. Цукерки, шампанське… і святковий настрій, що ще потрібно.

Зробити ялинку із цукерок – це дуже приємне заняття, відчуваєш себе чарівником, роблячи свято своїми руками.

Ось цю ялинку я прикрасила справжніми шишками, які ми назбирали, коли були в лісі.

elka iz konphet

Ялинка з цукерок

З святами вас мої дорогі! Діліться гарним настроєм)))

З цієї ж технології можна зробити букети з цукерок або сердечка з цукерок, що буде актуально як до 8-го березня так і Дня Святого Валентина.

Сподіваюся ця стаття була корисною для вас! Для того, щоб не пропустити нові статті підписуйтесь на розсилання. Залишайте свої коментарі та запитання нижче. Цікаві статті за різними тематиками шукайте у змісті. Буду вдячна, якщо поділитеся цією статтею в соціальних мережах.