Roy Robson КОЛЕКЦІЯ ОСІНЬ-ЗИМА 2012

Модна тенденція до більш елегантному стилю знайшла своє відображення у новій осінньо-зимової колекції 2012/13 рр.. від РОЙ РОБСОН. Вишукані деталі і елементи художнього ремісничого мистецтва підкреслюють унікальність кожного окремого продукту.

Колекція як би слід цілісної історії, в якій РОЙ РОБСОН запрошує у подорож в США: від ділової зустрічі в киплячому життям Нью-Йорку – до прогулянки по осіннім пейзажам Нової Англії і аж до спортивної зимової поїздки з друзями в Аспен.

Вибір колірних тим відповідно з цим подорожжю показує, що колекція від РОЙ РОБСОН пропонує відповідний для будь-якого випадку і будь-якого часу доби гардероб. Все більш сильне зближення ділового та вільного стилів з доглянутим, так званим міським стилем, продовжується і в осінньо-зимової колекції на 2012/13 рр..

Цю тенденцію можна описати таким чином: класика орієнтується на вільний стиль, той, у свою чергу, стає більш елегантним. У результаті народжується гармонійний новий стиль, який РОЙ РОБСОН пропагує в ключових образах колекції.