Сезонні кольору і Naulover йдуть рука об руку

Foto-ZVAOALR7Завжди із закінченням літа приходить нова мода і нові тенденції. Для осінньо-зимового сезону 2013/2014 з’являється нове в індустрії моди. На цей раз ми поговоримо про модних кольорах, які будуть присутні в цьому і наступному роках.
Naulover (офіційний представник в Росії і СНД – шоурум GIARDINO ELISO) завжди надає підтримку жіночій моді, модним жінкам і тим жінкам, які не хочуть відмовлятися від якості і елегантного одягу. У цьому сезоні Naulover фокусується на модних кольорах, і тих, які пропонуються в його нової колекції.

Міжнародні модні покази продемонстрували світові самі потрібні кольори. У цьому Foto-DV3DE7PRроці, білий колір не залишає нас і після літа, і він буде в наших гардеробах. Ми можемо побачити повністю білі луки або в поєднанні з іншими квітами. Ми можемо знайти найчистіший білий колір або колір слонової кістки, який є нейтральним білим і який йде разом з різними опціями. Комбінація білого і сірого обов’язкова в цьому сезоні; і нейтральний колір куртки жінки на ранок – це безпрограшний варіант.

Foto-PMAKCAA3Колір Вина – який інший колір, який приходить до нас у цьому осінньо-зимовому сезоні 2013/2014. Цей тонований червоний йде разом з яскраво-червоним, щоб бути сильним і могутнім в цьому сезоні. Поєднання цих кольорів з іншими, більш темними, буде обов’язковим. Вам доведеться купити жіночі штани або аксесуари в цих квітах, щоб зробити ідеальним і виразним свій образ.

Річний синій йде разом з білим, щоб надати більше сили і інтенсивності кольору в темні і сірі дні. Ми можемо знайти блакитні кольори різної одязі і тонах, від блакитного Аквамарину до синього Klein, що надає інтенсивність і стиль Вашої зовнішності. Ці сині кольори можуть бути знайдені в блузках і жакетах, щоб підкреслити колір нашої шкіри.

В цьому сезоні новий союзник приходить в наші образи: візерунки. Квіткові і барокові візерунки Foto-NTKOUUOSсильні і надають вишуканість, динаміку, колір і зовнішній вигляд Вашого образу. Квіткові тенденції будуть присутні в цьому сезоні, і ми можемо знайти різні предмети одягу з цією тенденцією в колекції Naulover. Від сорочки і блузки до сукні.

Foto-8CPBBOB6Чорний колір – це король. Чорний перебуває в нашому гардеробі, надаючи вишуканість і стиль нашого способу. Концепція \”Total look\” обов’язкове в цьому сезоні і стоїть на повністю чорному \”total look\”, так як це хороший варіант для дня і для ночі.

Naulover завжди йде разом з новими тенденціями і цибулю буке Ви зможете побачити нову колекцію з тенденционными квітами, які Ви побачите в цьому осінньо-зимовому сезоні 2013/2014

Автор: Васильєва Вікторія